Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewelina Lisowska i Edyta Górniak nie zaśpiewają razem? Piosenkarka wydała oświadczenie!

To miał być niezapomniany występ! Niestety, los spłatał figla Ewelinie Lisowskiej (24 l.). Piosenkarka nie wystąpi ze swoją idolką, Edytą Górniak (42 l.).

Edyta Górniak od dłuższego czasu koncertuje po całej Polsce. Trasa "Love 2 Love" to dla niej wyjątkowy projekt. Edzia chce w ten sposób podziękować swoim fanom za te ponad 20 lat, które spędzili razem z nią.

Reklama

Górniak zaprosiła do udziału w swoim projekcie znane gwiazdy estrady, m.in. Edytę Bartosiewicz, Ewę Farnę oraz Ewelinę Lisowską. W każdym mieście gościem jest inna sława.

Niestety, zapowiadany na 22 października duet Lisowskiej i Górniak nie dojdzie do skutku! Zaproszona gwiazda poinformowała o tym na swoim Facebooku.

"Kochani, tak sobie myślę, że niektóre marzenia po prostu nie mogą się spełnić... Czasem na ich drodze staje brak wiary we własne siły, czasem ślepy los, a czasem dziwne, zupełnie nieprzewidziane okoliczności. Tak też stało się w moim przypadku. Z przykrością informuję, że niestety nie mogę wystąpić z panią Edytą Górniak w Bydgoszczy... Liczę na łut szczęścia, aby los podsunął mi jeszcze możliwość zaśpiewania z Panią Edytą" - wyznała ze smutkiem Lisowska.


Żałujecie, że nie zobaczycie ich razem na jednej scenie?

Dowiedz się więcej na temat: Ewelina Lisowska | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama