Reklama
Reklama

Ewa Skibińska zszokowała fanów zdjęciem z córką. Nie sposób ich odróżnić

Ewa Skibińska (61 l.) wywołała nie lada zamieszanie, pokazując na Instagramie swoje zdjęcie z córką. Uwadze komentujących nie umknął fakt, że Helena jest wręcz kopią mamy. Nie zabrakło opinii, że wyglądają jak siostry. Niektórzy pytają, która to córka…

Ewa Skibińska, aktorka znana między innymi z seriali „Na dobre i na złe” oraz „Pierwsza miłość” została mamą w młodym wieku, jeszcze na studiach. Ojcem jej jedynej córki jest krytyk teatralny i dziennikarz, Krzysztof Mieszkowski. Chociaż on i aktorka nigdy nie zdecydowali się na ślub, ich związek przetrwał 34 lata

Reklama

Wczesne macierzyństwo sprawiło, że Skibińska była dla córki bardziej jak starsza siostra niż mama. Wrażenie to potęgował fakt, że obie zostały wychowane przez tę samą kobietę, Jak wspominała aktorka w udzielonym 10 lat temu wywiadzie dla portalu wrocław.pl:

„Moja mama włożyła w wychowanie mojej córeczki wiele energii i czasu. Dziś czasem żałuję, że nie byłam staranniej przygotowana do procesu wychowywania dziecka, że kierowałam się intuicją zamiast przemyślanym planem”. 

Ewa Skibińska dla swojej córki była jak siostra

Skibińska nie ukrywa, że cieniem na jej relacjach z córką położył się imprezowy styl życia aktorki. W wywiadzie dla „Wysokich Obcasów” wspominała, że z jej winy role się odwróciły i to córka musiała się nią opiekować:

"Zgarniała nas z Krzyśkiem po nocach samochodem, takie dziecko ratownik". 

Pomogła wtedy interwencja Jolanty Fraszyńskiej. Jak wspominała Skibińska w tym samym wywiadzie, zadała wtedy pytanie, które zmieniło wszystko:

„Zapytała wprost, czy aby na pewno nie mam z tym problemu. Wtedy się poryczałam. Ona powiedziała też o tym mojej rodzinie, a potem córka przejęła pałeczkę. I dalej już poszło. Przestałam. Dla swojej kondycji w pracy, dla siebie i przede wszystkim dla córki". 

Helena Mieszkowska wybrała inną drogę

Helena Mieszkowska nie zdecydowała się pójść w ślady rodziców. Pasjonuje się kinem, ale od innej strony. Zawodowo zajmuje się organizacją premier, pokazów filmowych, koncertów, wystaw i warsztatów kulturalnych. 

Na zdjęciu, które Skibińska zamieściła niedawno na swoim Instagramie widać, jak bardzo matka i córka są do siebie podobne. Pod ich wspólnym zdjęciem pojawiły się pełne zachwytu komentarze:

"Piękne dziewczyny"

"Która córka?"

Usta Ewy Skibińskiej zdominowały produkcję Netfliksa

Rzeczywiście, wyglądają jak siostry. Skibińska zresztą nie kryje, że jest zdecydowana zatrzymać młodość, jak długo się da. Regularnie odwiedza siłownię, a przed wejściem na plan serialu „W głębi lasu”, opartego na powieści Harlana Cobena, wpadła do gabinetu medycyny estetycznej. 

W produkcji Netfliksa Skibińska grała matkę głównego bohatera, jednak wielu widzów, zamiast śledzić skomplikowaną intrygę i zachwycać się starannie odtworzonymi realiami Polski lat 90. skupiło się na ustach aktorki.  

W rezultacie, chociaż Skibińska była świetnie obsadzona i doskonale zagrała, jej kunszt aktorski zszedł na dalszy plan...

Zobacz też:

Ewa Skibińska wrzuciła do sieci zmysłowe zdjęcie. Jeden szczegół szokuje

Skibińska przeszła nieudaną operację plastyczną: "Ciało zaczęło odrzucać materiał"

Ewa Skibińska i Krzysztof Mieszkowski: Ich uczucie wypaliło się po... 34 latach związku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Skibińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy