Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Minge wypiera się operacji plastycznych! Pokazała zdjęcia!

Spór pomiędzy Ewą Minge (50 l.) a chirurgiem plastycznym trwa już od dłuższego czasu. Swego czasu słowa Andrzeja Sankowskiego zabolały ją do tego stopnia, że sprawa trafiła do sądu. Teraz jednak zaatakowali ją internauci.

Kiedy chirurg plastyczny Andrzej Sankowski stwierdził otwarcie, że jego zdaniem projektantka poddała się serii zabiegów poprawiających wygląd, ona oburzyła się i podała go do sądu.

Reklama

Minge wciąż utrzymuje, że nie korzystała z usług medycyny estetycznej. Sprawa jednak przybrała na sile, gdy do debaty włączyli się internauci, którzy co jakiś czas pod zdjęciami publikowanymi przez gwiazdę wytykają jej sztuczny wygląd.

Ewa ma już tego dość i w ostatnim czasie umieściła na swoim profilu zdjęcie przedstawiające jej twarz sprzed wielu lat oraz to jak wygląda obecnie. Zdecydowała się opatrzeć to odpowiednim opisem: 

"Wszystkie panie interesujące się co, czego i ile zmieniłam w sobie... Minęło ponad 20 lat między obydwoma zdjęciami i ja specjalnie nie widzę różnicy . Bardzo dociekliwych zapraszam do zapoznania się z aktami sprawy karnej dotyczącej sporu z zarzutami z jednym doktorem. Też publikowałam już opinie biegowych lekarzy wyznaczonych przez sąd karny" - napisała miedzy innymi.

Jak zauważyła jedna z komentujących, właśnie ten brak zmian przez 20 lat może świadczyć o tym, że Ewa jednak skusiła się na zabiegi odmładzające.

Widać, że jest to temat bardzo drażliwy dla projektantki, co wyraźnie zaznaczyła w publikowanym poście. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje