Reklama
Reklama

Ewa Krawczyk zapowiada w wywiadzie: "Chcę się pojednać z juniorem"! Szykuje się przełom?!

Ewa Krawczyk (62 l.) nie ma zbyt dobrych relacji ze swoim pasierbem Krzysztofem Krawczykiem juniorem. Wdowa po zmarłym wokaliście niemalże od samej śmierci piosenkarza uwikłana jest w medialny konflikt z jego synem. Kilka dni temu okazało się, że straciła 750 zł na rzecz juniora, a teraz zapowiedziała, że... chce się z nim pojednać!

Krzysztof Krawczyk zmarł w kwietniu 2021 roku. Od chwili jego śmierci wdowa i syn toczą medialną bitwę. Nie jest bowiem tajemnicą, że bliscy piosenkarza są skonfliktowani, a w dużej mierze chodzi o spadek i pieniądze.

Jakiś czas temu Ewa Krawczyk postanowiła wyciągnąć rękę do swojego pasierba i sprawiła mu wyjątkowy prezent. Okazało się, że zarezerwowała mu kwatery na cmentarzu obok ojca.

Wdowa zapowiedziała bowiem, że ona spocznie obok zmarłego męża, ale żeby junior nie czuł się pokrzywdzony, dla niego również znalazło się miejsce.

Wdowa straciła rentę na rzecz pasierba

Reklama

Kilka dni temu okazało się, że ich majątkowa batalia zakończyła się sukcesem juniora. Mężczyzna złożył bowiem wniosek do ZUS-u o rentę rodzinną należną mu po śmierci ojca.

Wniosek został rozpatrzony pozytywnie, a w efekcie renta, którą otrzymywała wdowa po wokaliście - zmniejszyła się o 750 złotych.

Takiej reakcji Ewy Krawczyk jednak nikt się nie spodziewał. Kobieta w rozmowie z "Faktem" przyznała, że nie ma zastrzeżeń do decyzji ZUS-u i cieszy się, że pasierb otrzyma pieniądze.

Ewa Krawczyk zapowiada pojednanie z juniorem!

Okazuje się, że wdowa po piosenkarzu zmęczona jest już sporem z jego synem. Wyjawiła nawet, że chciałaby się z nim pojednać, bowiem tego na pewno życzyłby sobie Krzysztof Krawczyk.

To nie koniec batalii pomiędzy tą dwójką. Sąd bada jeszcze dwa testamenty Krzysztofa Krawczyka. Pod lupę zostały wzięte także dokumenty szpitalne dotyczące stanu zdrowia artysty, który kilka miesięcy przed śmiercią zmienił swoją ostatnią wolę.

Jak myślicie, czy uda im się zakopać topór wojenny?

Zobacz też:

Lichtman szczerze o Krawczyku juniorze. W jakiej jest formie?

Ewa Krawczyk potwierdziła, że straciła połowę renty!

Małgorzata Rozenek-Majdan promienieje na wakacjach! Zachwyca kreacjami

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Krawczyk | Krzysztof Krawczyk Junior
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy