Reklama
Reklama

Ewa Kasprzyk wylegitymowała się w pociągu. Partner kompletnie zaskoczony

Ewa Kasprzyk (66 l.) bez przerwy jest pytana o różnicę wieku, jaka dzieli ją i jej partnera Michała Kozerskiego (57 l). Para postanowiła kolejny raz z dystansem pokazać, jak wygląda ich codzienność. Tym razem Kasprzyk wylegitymowała się w pociągu.

Ewa Kasprzyk jest jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych polskich aktorek. Jej kwestia z komedii "Kogel-mogel" "Marian, tu jest jakby luksusowo" stała się hitem i przeszła do codziennego języka. Ostatnio zagrała w nominowanym do Oscara filmie "Chłopi". Wystąpiła tam w roli Dominikowej. Ponadto tylko w tym roku aktorka pojawiła się komedii "Ślub doskonały" oraz thrillerze "Polowanie". Nie należy zapominać, że Kasprzyk także gra w teatrze. Kasprzyk to jedna z najbardziej zapracowanych aktorek, a jest już... emerytką. 

Reklama

Ewa Kasprzyk przez wiele lat była żoną Jerzego Bernatowicza, jednak po 36 latach para postanowiła się rozwieść, a aktorka przyznała później, że ta relacja od wielu lat była już tylko fikcją.

"Tak, miałam do czynienia ze zdradą. Ani tego nie wypominam, ani nie rozpamiętuję. Jesteśmy tylko ludźmi, mamy swoje słabości. Jestem w stanie wybaczyć zdradę, bo sama też nie jestem święta - wyznała aktorka w rozmowie z "Na żywo".

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski

Od pewnego czasu Ewa Kasprzyk jest w stałym związku z Michałem Kozerskim, którego poznała w Gdańsku. Para wzięła razem udział w programie "Power Couple", gdzie widać było, że naprawdę łączy ich silna relacja. Kozerski jest młodszy od aktorki, co bez przerwy jest tematem wywiadów i niezliczonych pytań do Ewy Kasprzyk. Ukochany zajmuje się obsługą armatorów obcych bander zawijających do portów i stoczni trójmiejskich. Para uwielbia podróże, które chętnie relacjonują w sieci. Ponadto oboje uwielbiają pokazywać z humorem swoje życie. Nagrywają dla swoich fanów  komiczne filmiki, w najnowszym z ironią pokazali różnicę wieku, jaka ich dzieli.

Ewa Kasorzyk wylegitymowała się w pociągu

Aktorka ma ogromny dystans do siebie, więc fakt, że od niedawna jest emerytką, potraktowała z przymrużeniem oka. Nagrała zabawny filmik z podróży pociągiem. W pewnym momencie w czasie jazdy doszło do kontroli biletów, wówczas Kasprzyk pokazała bilet ulgowy i normalny. Na pytanie, do kogo należy bilet ulgowy i na jakiej podstawie został zakupiony, aktorka wyciągnęła legitymację ZUS i powiedziała, że jest emerytką. Z kolei bilet normalny należy do jej partnera. Wówczas kamera pokazała Michała Kozerskiego. 57-latek miał naprawdę wymalowane zdumienie na twarzy, kiedy usłyszał, że jego ukochana jest już emerytką.

Zobacz także:  

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy