Reklama
Reklama

Ewa Kasprzyk podjęła decyzję. Przenosi się do Hiszpanii. Chce zatańczyć flamenco w Sewilli

Ewa Kasprzyk wreszcie podjęła decyzję, gdzie zamieszka. Od kilku miesięcy nie mogła się zdecydować, czy to będzie Afryka, czy Warszawa? Znalazła w końcu rozwiązanie kompromisowe. Na dodatek będzie bliżej ukochanej córki Małgosi.

Ewa Kasprzyk znalazła swoje miejsce na ziemi

Ewa Kasprzyk odkąd poznała biznesmena Michała Kozerskiego dzieli swój czas między Polską, RPA a Mozambikiem. Jej partner od lat robi interesy w Afryce i ma tam swój dom. Zaraził aktorkę miłością do Czarnego Lądu. Gwiazda filmu "Kogel mogel" jeździ tam kilka razy do roku. Jest zachwycona kuchnią, stylem życia. Na jej profilach w sieci można zobaczyć obłędne zachody słońca nad oceanem i afrykańską przyrodę. Ewa Kasprzyk twierdzi, że tam może w spokoju medytować i uprawiać jogę, z dala od internetu i telefonu.

Reklama

Mimo to aktorka nie dała się przekonać, by zamieszkać w RPA na stałe. Widać, że Michał Kozerski jest w niej bardzo zakochany, bo pogodził się szybko z decyzją partnerki. Tym bardziej że para znalazła świetny kompromis. Ewa Kasprzyk postanowiła przeprowadzić się do Hiszpanii! 

Hiszpania nie jest jej obca. To tu wyjechała po raz pierwszy w zagraniczną podróż, więc ma ogromny sentyment do tego kraju. Poza tym jej ukochana córka Małgorzata (37 l.) od jakiegoś czasu mieszka w Hiszpanii. Aktorka zachwyca się tym, jak Gosia odżyła i wypiękniała. Jej zdaniem jest bardziej radosna i wygląda jak prawdziwa Hiszpanka.
Aktorka już zaczęła się uczyć języka. Zapisała się na kurs i choć nie mówi jeszcze perfekcyjnie, to wierzy, że rozmowy z miejscowymi pomogą jej doszlifować i udoskonalić jej hiszpański.

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski. Jak się poznali?

Ewa Kasprzyk poznała przystojnego brokera morskiego trzy lata temu w Trójmieście. Rozpoznał ją w jednej z restauracji i koniecznie chciał podzielić się swoimi wrażeniami ze sztuki, w której widział aktorkę kilkanaście lat wcześniej. Chodziło o spektakl "Antoniusz i Kleopatra". Michał Kozerski nie szczędził komplementów. Dodatkowo postarał się o zdobycie numeru telefonu gwiazdy, czym zdobył jej przychylność. Zdał też specyficzny test. Ewa Kasprzyk stwierdziła, że jeśli jej piesek Shakira polubi mężczyznę, to znaczy, że jest to dobry człowiek i może się z nim związać.
Latem ubiegłego roku aktorka zaręczyła się ze swoim partnerem. Planowali najpierw, że zamieszkają w podwarszawskiej willi, jednak miłość do słońca wygrała. Do tej pory aktorka mówiła, że ma jedno marzenie, by zatańczyć z Michałem tango w Argentynie. Nawet tę fantazję zdążyła zmodyfikować. Teraz mówi już o flamenco w Sewilli. 

Czy Michałowi Kozerskiemu uda się zatańczyć z ukochaną?

Zobacz też:

Ewa Kasprzyk niepocieszona. Usunięto jej sceny łóżkowe w "365 dniach"! "Jestem zdruzgotana"

Pies Ewy Kasprzyk pogryzł dziecko. Aktorka uważa to za powód do śmiechu?

"Sanatorium miłości 4". Znamy Króla i Królową Turnusu. Za nami finał programu

Rosyjski żołnierz stanął przed sądem. Przyznał się do zabicia cywila

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk | Michał Kozerski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy