Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Kasprzyk nie traci nadziei! Oto, jakie wyzwania rzuca jej los

W życiu Ewy Kasprzyk (63 l.) zaszło wiele zmian. Aktorka po rozstaniu z mężem związała się z tajemniczym Marcinem, z którym ostatnio się zaręczyła. Teraz wyszło na jaw, jak żyje aktorka i jakie wyzwania przed nią stoją.

Ostatnie miesiące są dla Ewy Kasprzyk wyjątkowo intensywne. Kilka tygodni temu wydało się, że jej małżeństwo rozpadło się po 36 latach. Gwiazda od jakiegoś czasu spotyka się jednak z nową miłością, dzięki której znów przeżywa drugą młodość.

Ewa początkiem jesieni wybrała się do słonecznej Grecji, by odpocząć od zawodowych obowiązków, których ma naprawdę sporo. Kasprzyk gra w serialu Polsatu "Przyjaciółki", realizuje kampanie reklamowe dla znanej firmy produkującej meble oraz przygotowuje się do wejścia na plan czwartej części filmu "Kogel-mogel". 

Reklama

Jak zdradza "Rewia", energii Ewie dodaje jej narzeczony Marcin, który zamieszkał z nią w jej warszawskiej willi.

"Mieszka z Marcinem i dobrze im razem. Mają podobne poczucie humoru, trochę szaleństwa i mnóstwo luzu w sobie. A to bardzo ułatwia wspólne życie" - zdradza "Rewii" przyjaciółka gwiazdy. 

Ewa i Marcin poznali się cztery lata temu w Turcji. Ukochany aktorki pracował wówczas jako delfinoterapeuta. Kiedy się poznali, od razu złapali nić porozumienia. Momentem przełomowym w ich relacji był małżeński kryzys aktorki, który trwał od dłuższego czasu. Ewa pracowała w Warszawie, a jej mąż Jerzy w Gdyni. Odległość okazała się gwoździem do trumny.

Aktorka postanowiła w końcu złożyć do sądu pozew rozwodowy i zrobiła to w zeszłym roku. Gwiazda nie chciała tracić cennego czasu, dlatego zaproponowała Marcinowi, by z nią zamieszkał. Sielanka pary nie trwała jednak długo. Pandemia koronawirusa sprawiła, że ukochany gwiazdy został pozbawiony pracy. 

"Marcin zajmuje się teraz projektami graficznymi oraz reklamą" - mówi "Rewii" znajoma Ewy. 

Niestety, nie jest to coś, co sprawia ukochanemu Kasprzyk radość. Para obawia się niepewnej przyszłości. Marcinowi brakuje kontaktu z delfinami i pracy w turystyce. Ewa stara się wspierać ukochanego i docenia jego poświęcenie, jakim była przeprowadzka do stolicy. 

Miejmy nadzieję, że parze uda się pokonać wszystkie przeciwności losu.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk

Reklama

Reklama

Reklama