Reklama
Reklama

Ewa Farna zdradziła, jak schudła 10 kilogramów. Zrezygnowała jedynie z dwóch rzeczy

Ewa Farna wyraźnie traci na wadze, a jej motywacja bardzo imponuje wiernym fanom. Jaką dietę stosuje? Porady od autorki radiowych hitów mogą okazać się ważną wskazówką dla tych, którzy jeszcze przed wakacjami chcieliby zrzucić kilka zbędnych kilogramów...

Ewa Farna schudła 10 kilogramów

Ewa Farna to znana wokalistka, która karierę rozwija przede wszystkim w Polsce i Czechach. Od lat jest nie tylko szczęśliwą artystką, ale również żoną i mamą dwójki dzieci.

To właśnie po ciążach w życiu 30-latki nadszedł czas wielkich zmian. Jedną z nich było zrzucenie zbędnych kilogramów. 10 z nich już odeszło w zapomnienie. Ewa pochwaliła się efektami i... swoim sposobem na odchudzanie. Jak się okazuje, nie jest skomplikowany ani wymagający wielkich wyrzeczeń!

Reklama

Ewa Farna unikała dwóch rzeczy. Tyle wystarczyło, by pożegnać zbędne kilogramy

W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Ewa Farna zdradziła, jakie zmiany w diecie wprowadziła, żeby dobrze się czuć. Ku zdziwieniu wielu, nie miała żadnej "diety cud". Nie liczyła też kalorii. Podkreśliła, że odstawiła wyłącznie napoje procentowe oraz cukier.

Wsparcie w życiu Ewy Farny. To on jest przy niej od lat

Wokalistka na pewno cieszy się z efektów oraz motywacji, którą otrzymuje od bliskich. Dla gwiazdy największym wsparciem w życiu jest ukochany, Martin Chobot. 

Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu w 2017 roku. Zanim do tego doszło, grali razem w zespole. Można więc śmiało powiedzieć, że połączyła ich pasja.

"Martin zaczynał w tym zespole z wolnej stopy. Dopiero po kilku latach po różnych perypetiach się związaliśmy. Nie było to tak, że wzięłam go do zespołu, bo się w nim zakochałam. To przyszło dużo później" - tłumaczyła Ewa w rozmowie z Party.

Ewa Farna zawdzięcza to partnerowi. Jest bardzo szczęśliwa

To właśnie dzięki parterowi zdecydowali się na rodzinę jeszcze przed 30. urodzinami wokalistki.

"Mój mąż jest facetem czynu. Ja to cały czas paplam o tym, co by było: że fajnie by było mieć kiedyś rodzinę i dom. Kiedyś. A on mi mówi: Kiedyś? Jak kiedyś? Kiedy? Teraz to życie się dzieje. I on mnie naprawdę w tych sprawach motywuje. Bez niego nie wyszłabym za mąż, nie miała dzieciaczka, nie inwestowałabym, tylko bym o tych rzeczach gadała w wywiadach" - Ewa wyznała artystka Katarzynie Burzyńskiej.

Zakochani są znani z niezwykłej zgodności i tego, że na co dzień akceptują swoje wady i zalety. To dla nich życiowy priorytet.

"Martin, jak wszyscy, ma swoje zalety i wady. Ale ja, jak kocham, to nie grymaszę. Uważam, że bliską osobę trzeba akceptować w całości, razem z dobrymi i złymi cechami charakteru" - mówiła w wywiadzie dla "Party".

Dobrze mieć takie wsparcie u boku, i to nie tylko podczas tracenia zbędnych kilogramów, prawda?

Czytaj też:

Szczuplutka Farna zaskoczyła wszystkich. Gwiazda chudnie w oczach. Znamy jej sekret

Mąż Ewy Farnej już tak nie wygląda. Fani nie wierzą własnym oczom

Ewa Farna odmówiła udziału w programie TVP. Piosenkarka ani myślała pracować za marne pieniądze...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy