Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Farna zachwyca wokalem prosto z… kuchni! Tak gotuje z córką

Ewa Farna (28 l.) cieszy się z bycia mamą. Piosenkarka niedawno przywitała na świecie córeczkę. Obowiązki domowe z łatwością łączy z prowadzeniem Instagrama i śpiewaniem. Fanom pokazała, jak to robi. Jest co podziwiać?

Ewa Farna śpiewa przy garach

Chociaż po pierwszym porodzie Ewa Farna migiem wróciła do pracy i czarowała głosem na scenach w całej Polsce, po urodzeniu córeczki Elli chyba zmieniła zdanie. Piosenkarka skupia się bowiem na ogarnianiu rodzinnego gniazdka. Zmienia pieluchy, gotuje obiady i... śpiewa.

Ewa podzieliła się z Fanami nagraniem, na którym bujając córkę na piersiach, wykonuje wielki przebój. Trzeba przyznać, że głos wokalistki ani trochę się nie zmienił. Wciąż zachwyca tak samo!

Jak się okazuje, chaos macierzyńskiego życia nie przeszkadza Farnie, bo w ogólnym chaosie dostrzega szczęście. Cóż więcej można chcieć od życia?

Ewa Farna i Martin Chobot

Reklama

Ewa Farna zaskoczyła wszystkich informacją o swoim związku. Serce pięknej i utalentowanej wokalistki skradł gitarzysta, który występował z nią na scenie - Martin Chobot. Tę dwójkę połączyło prawdziwe uczucie, które zostało sformalizowane potajemnie. O ślubie Farnej wszyscy dowiedzieli się po fakcie, ponieważ para wyjątkowo dba o swoją prywatność. Krótko po uroczystości para zdecydowała się mieć dzieci. Jako pierwszy na świat przyszedł synek Artur, który urodził się w 2019 roku, a kilka tygodni temu rodzina Ewy powiększyła się o kolejną osobę - córeczkę Ellę.

Zobacz też:

Kuba Wojewódzki pogardliwie o Tomaszu Kammelu: "Pieszczoch TVP"

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. "Obudziłam się we krwi, mogło mnie tu nie być"

Joanna Koroniewska publikuje zdjęcia z mężem. Internauci oceniają: "Wiek nieważny, wyglądacie pięknie"

Prezydent Andrzej Duda: Przekazaliśmy Ukrainie dużo czołgów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy