Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Farna wystąpi w "Tańcu z gwiazdami", żeby... schudnąć do ciąży?

Ewa Farna (24 l.) szykuje się na wielkie zmiany? Jak twierdzi jej znajoma, cytowana przez jeden z tabloidów, wokalistka przygotowuje się na zajście w ciążę! A to nie wszystko.

Od września Ewa Farna jest szczęśliwą mężatką. Jej wybranek to Martin Chobot, z którym związana jest od kilku lat. Nie tylko razem żyją, ale i pracują. Martin bowiem gra w jej zespole. 

Reklama

Wokalistka rzadko opowiada o tym, co się u niej dzieje prywatnie. Mimo to raczej jasnym jest, że przyjdzie moment, gdy ona i mąż zapragną powiększyć rodzinę. 

Jak można wywnioskować z publikacji "Faktu", Ewa ma w zamiarze powziąć już pewne działania w tym zakresie. Tabloid twierdzi, że... przed zajściem w ciążę chce zrzucić trochę zbędnych kilogramów. 

"Ona doskonale wie, że należy do raczej puszystych kobiet. Lubi swoje ciało, ale zdaje sobie sprawę, że w ciąży znacznie przytyje. Dlatego wymyśliła, że może wystąpić w nowej edycji 'Tańca z gwiazdami'. W programie na pewno bardzo by schudła, więc potem w ciąży byłoby jej łatwiej" - opowiada znajoma artystki. 

Możemy wyczytać, że Farna rzekomo sama zgłosiła się do produkcji i zaproponowała swój udział w tanecznym show. Myślicie, że może być to prawda?

***
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje