Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Farna w ciąży! Opublikowała specjalne nagranie z tej okazji!

Ewa Farna (25 l.) długo trzymała tę radosną wieść w tajemnicy! Okazuje się, że artystka i jej mąż niedługo zostaną rodzicami!

Najpierw ślub w tajemnicy, a teraz taka niespodzianka! Ewa, która we wrześniu 2017 roku wyszła za swojego wieloletniego przyjaciela i członka jej zespołu, Martina Chobota, ogłosiła, że niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Reklama

Artystka zrobiła to w uroczy sposób, publikując piosenkę z teledyskiem, na którym uwiecznione są urywki wideo pochodzące z czasów dzieciństwa Farnej i Chobota.

Na koniec nagrania para przygotowała niespodziankę i uzupełniła teledysk najnowszym ujęciem ze swoich ostatnich wakacji. To właśnie tam gwiazda na rajskiej plaży pozuje z pokaźnym, ciążowym brzuszkiem.

"Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być  ‘opublikowana’. Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność.

Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy. Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne.

Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w Waszych rękach. Piosenkę napisał mój mąż, więc jest tylko po czesku, ale ponieważ nasza miłość jest polsko-czeska, przynajmniej refren jest dwujęzyczny" - wyjaśniła wszystko Ewa w szczerym wpisie na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Patrząc na kadry z nagrania, widać, że ciążowy brzuch artystki jest już spory, więc przyszli rodzice długo utrzymywali ciążę w tajemnicy. Przypomnijmy, że podobnie było z ich ślubem.

Para powiadomiła o ślubie swoich fanów, już po fakcie. Nie pozostaje nam jednak nic innego, jak tylko pogratulować przyszłym rodzicom!

ZOBACZ tekst piosenki

***
Więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje