Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Farna i Martin Chobot już po ślubie. Piosenkarka zmieniła nazwisko

Czeski portal blesk.cz donosi, że Ewa Farna (23 l.) poślubiła w tajemnicy swojego partnera, Martina Chobota (27 l.).

Piosenkarka na razie nie chce komentować informacji tabloidu, w mediach społecznościowych zmieniła jednak nazwisko z Farna na Emma Chobot.

Reklama

Do ślubu miało dojść w Las Vegas. Od kilku tygodni Farna podróżuje bowiem z chłopakiem po Stanach kamperem. W USA parze towarzyszą rodzice Farnej, co może potwierdzać fakt, że do ślubu faktycznie doszło.

Czy będzie on ważny w Polsce? Tak, pod warunkiem, że Ewa i Martin zamówili na stronie Archiwisty Hrabstwa Clark odpis aktu małżeństwa, który przetłumaczony należy później zanieść do Urzędu Stanu Cywilnego. Koszt wysyłki dokumentu ze Stanów Zjednoczonych to 15 dolarów, czas oczekiwania wynosi natomiast około trzech tygodni. Do tego czasu para powinna wrócić już do Europy.

Siedmiotygodniową wyprawę za ocean planowała od dawna. Zorganizowała ją tak, by zobaczyć jak najwięcej i odwiedzić wszystkie wymarzone miejsca. Piosenkarka podkreśla, że po intensywnej trasie koncertowej zasłużyła na dłuższy odpoczynek.

"Martin jest pewien, że Ewa to ta jedyna. Opowiadał o tym od jakiegoś czasu, że jest już gotowy na ślub" - mówi przyjaciel pary.

Przypomnijmy, że Ewa i Martin od trzech lat są niemal nierozłączni - na co dzień Chobot jest bowiem gitarzystą w zespole Farnej.

***

Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje