Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Chodakowska tłumaczy się z chorych cen swoich treningów! Co za sumy!

Ewa Chodakowska (35 l.) zbudowała prawdziwe imperium dzięki swoim programom treningowym. Jej gwiazda fitnessu nie blednie, co pozwala żądać Ewce od swoich podopiecznych coraz większych pieniędzy za trening.

Trenerka wszystkich Polek nadal rozwija swoją działalność, mimo krytyki, z którą często się spotyka. Wydaje nowe programy treningowe, ostatnio także wypuściła na rynek podobnie jak Ania Lewandowska (29 l.) zdrowe batoniki, a także powiększa ofertę wyjazdów na obozy treningowe.

Reklama

Za najnowszy wyjazd, który jest tygodniem metamorfozy na Malediwach, uczestniczki zapłacą nawet i 40 tysięcy złotych! Ewa szybko spotkała się z oburzeniem po podaniu tej bajońskiej sumy.

Chcąc się obronić, wytłumaczyła skąd ta cena. Okazało się, że to Chodakowska została zaproszona przez ekskluzywny ośrodek na Malediwach do poprowadzenia takiego tygodnia zajęć sportowych i to oni ustalają cenę, a nie sama trenerka.

"Przez tydzień pracuje, a drugi tydzień robią nam wakacje... Za pierwszy tydzień mam wynagrodzenie bez względu na liczbę uczestników... Koszt takiego wyjazdu liczony jest za wille... nie za osobę... w willi może mieszkać dwie osoby... jeśli lecą dwie, płaca po 20 tys. od osoby.. jeśli leci jedna i bierze cała wille dla siebie płaci 40 tys. Cena kosmos... wiem... ale są osoby, które korzystają" - napisała na swoim profilu Ewka.

A wy przyjęlibyście taką ofertę, jaką dostała Ewa? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama