Reklama
Reklama

Ewa Chodakowska i jej mąż udzielili wspólnego wywiadu. Odpowiedzieli na pytanie o dziecko

Ewa Chodakowska (35 l.) i jej mąż Lefteris Kavoukis udzielili szczerego wywiadu, w którym opowiedzieli o tym, jak wygląda ich życie. Z ich słów wynika, że jest ono pełne wzajemnej miłości. Czy z tego uczucia zrodzi się coś więcej? Para zastanawia się nad założeniem rodziny? Trenerka odpowiedziała na te pytania i wyjawiła, kiedy planują dziecko!

Ewa Chodakowska od 2013 roku jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Jej mężem jest z pochodzenia Grek, Lefteris Kavoukis. Zakochani zdecydowali się opowiedzieć o swojej miłości w "Vivie!".

Okazuje się, że poznali się całkowicie przez przypadek. Trenerce od zawsze była bliska Grecja - miała tam przyjaciół i rodzinę. Nic zatem dziwnego, że gdy chciała odpocząć, nie miała wątpliwości, że najlepiej zrobi to tam. 

Wyjechała na greckie wakacje i wcale nie przypuszczała, że spotka tam mężczyznę swojego życia. Z obecnym ukochanym poznał ją jego brat. Po tygodniu od zawarcia raczej zdystansowanej znajomości Lefteris zebrał się na odwagę i zagaił dłuższą rozmowę. 

Reklama

"Podszedłem do niej i powiedziałem, że chyba potrzebuje mojej radości życia" - wyznaje. Jak zareagowała Chodakowska? Zdziwiła się, ale... rzuciła mu się w ramiona.

Wiedzieli, że są dla siebie stworzeni, a każdy wspólnie spędzony dzień tylko utwierdza ich w tym przekonaniu. Zresztą sporo ze sobą przebywają, bowiem nie tylko są parą, ale też razem pracują. Żeby się sobą nie znudzić opracowali pewien świetnie działający system.

"Zmieniamy miejsca pobytu, mieszkamy w hotelach, przemieszczamy się. Prowadzimy warsztaty w całej Polsce i za granicą. (...) Nawet zmiana sypialni wpływa na odświeżenie uczuć. Namiętności nam nie brakuje" - chwali się Chodakowska, a jej mąż dodaje, że jest ona "codziennie kimś innym".

Niedawno kupili ogromne mieszkanie. Ma aż trzysta pięćdziesiąt metrów! Czy znalazło się w nim miejsce na pokoik dziecięcy? Być może kiedyś o tym pomyślą, ale na razie chyba nie chcą powiększać rodziny.

"Dziecko oznaczałoby zmianę całego naszego trybu życia, na co nie jesteśmy jeszcze gotowi, jeszcze nie teraz. Myślę, że za dwa lata zdecydujemy się na powiększenie rodziny. Tymczasem mamy coś do zrobienia" - tłumaczy Ewa.

Wtóruje jej mąż, który przekonuje, że żona mu całkowicie wystarcza. Najwyraźniej na razie wcale nie potrzebuje być ojcem."Na razie wystarczamy sobie nawzajem, cały świat wokół nas może się zawalić, ale my przetrwamy" - podsumowuje Lefteris.

Zatem fanom Chodakowskiej przyjdzie poczekać jeszcze dwa lata, zanim trenerka ogłosi radosną nowinę!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy