Reklama
Reklama

Ewa Chodakowska grała z WOŚP. Ile uzbierała?

Ewa Chodakowska w tym roku wystawiła na licytację Tydzień Metamorfozy, jednak to tylko kropla w morzu pieniędzy, które w tym roku przekazała Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Ewa Chodakowska, jak co roku, włączyła się w zbiórkę zorganizowaną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra grała na rzecz  zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci

Chociaż Jurek Owsiak jeszcze przed niedzielnym finałem napomykał, że nie liczy na pobicie ubiegłorocznego rekordu, ponieważ Polacy mają mniej pieniędzy z powodu inflacji i Polskiego Ładu, to wiele wskazuje na to, że jego obawy mogą okazać się bezpodstawne. 

Reklama

Ewa Chodakowska zadeklarowała wpłatę na rzecz WOŚP w wysokości 200 tysięcy złotych. Oprócz tego wystawiła na licytację Tydzień Metamorfozy i zachęciła swoje fanki do zakupu diet w BeDiet i programów treningowych po specjalnych cenach, a także kosmetyków, przekąsek, akcesoriów i odzieży z należącego do niej sklepu Bebio. 

Jak przekonywała na Instagramie: 

W poniedziałek późnym wieczorem Chodakowska zamieściła kolejny wpis, w którym zdała sprawozdanie z rezultatów zbiórki na WOŚP. Jak się okazuje, fanki nie zawiodły i do 200 tysięcy zadeklarowanych przez trenerkę dorzuciły od siebie jeszcze 70 tys. Jak napisała szczęśliwa Choda: 

W niedzielę w czasie 30. Finału WOŚP zebrała 136 mln 282 tys. 325 zł., jednak ostateczna suma zostanie zliczona i podana do publicznej wiadomości 30 marca, po zakończeniu wszystkich aukcji i licytacji. W ubiegłym roku, podczas 29. Finału i po nim WOŚP zebrała w sumie 210 mln 813 tys. 830 zł. I 10 groszy. Zobacz też: 

Miało być rozstanie, a tymczasem... Tabloid publikuje sensacyjne zdjęcia

Bołądź zachwyca się o 7 lat młodszym partnerem i go całuje

Prawie 40 tys, zakażeń. Dane Ministerstwa Zdrowia

Testy na koronawirusa w resorcie zdrowia. Niedzielski podał wyniki

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy