Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ewa Błaszczyk wspiera córkę Mariannę. Nie jest jej teraz łatwo

Ewa Błaszczyk (61 l.) sporo przeszła. Druga córka daje jej siłę, by zmagać się z codziennością. Ale i Mania ma swoje problemy...

Kiedy siedemnaście lat temu jej córka Ola (23 l.) zapadła w śpiączkę, Ewa Błaszczyk poświęciła się opiece nad nią, przez chwilę zapominając, że druga córka, Marianna, także potrzebuje mamy.  

Reklama

- Masz jeszcze drugą córkę, która powinna normalnie żyć, mieć normalny dom - przypomniał jej wtedy przyjaciel.  

Zrozumiała, że on ma rację, choć była zrozpaczona i pochłonięta chorobą Oli. Tak, druga z córek bliźniaczek powinna mieć "normalne" życie, jak dzieci wychowujące się w szczęśliwych rodzinach.  

Nie przestaje wierzyć, że druga córka będzie jeszcze w życiu szczęśliwa. Można dziś powiedzieć, że pani Ewa wywiązała się z rodzicielskiego zadania. Mania wyrosła na silną, pewną siebie dziewczynę, otwartą na świat.  

Błaszczyk ma w niej wsparcie w opiece nad Olą, ale Marianna buduje też własne życie. Marzyła o tym, by zostać aktorką. Dostała się na wymarzone studia do warszawskiej Akademii Teatralnej. Niestety, nauką w szkole aktorskiej nie cieszyła się długo.  

Pani Ewa była niepocieszona, gdy Wojciech Malajkat, który było piekunem roku Marianny, skreślił ją z listy studentów. Na szczęście Marianna odziedziczyła po mamie także upór. Nadal jest pewna, że to aktorstwo jest jej powołaniem.  

Niedawno wystąpiła w serialu "Na Wspólnej". Zgłasza się na kolejne castingi z nadzieją, że w końcu i ona dostanie swoją szansę.  

Jakby mało było trosk, niedawno spadła kolejna - Marianna rozstała się z chłopakiem. Wydawali się zgraną parą, Marianna pokazywała się z nim publicznie. Ale ich związek jest już przeszłością. Na swoim profilu na Facebooku Kamil zaznaczył "stan wolny". A Marianna zaczyna życie od nowa... 

Na szczęście ma wsparcie mamy, która za córkami skoczyłaby w ogień. Wierzy, że minie trudny czas i przynajmniej jedna córka zbuduje szczęście, na jakie zasługuje.

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Błaszczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje