Reklama
Reklama

Ewa Błaszczyk przekazała pilne informacje o córce. Czekała na to od dawna

Ewa Błaszczyk od ponad dwudziestu lat robi wszystko, by jej córka Ola, która zapadła w śpiączkę w wyniku zakrztuszenia się tabletką, wybudziła się i wróciła do zdrowia. Lekarze właśnie dali jej nadzieję! W najnowszym wywiadzie zdradziła, że jest światełko w tunelu.

Ewa Błaszczyk w 2000 roku straciła ukochanego męża i ojca jej córek bliźniaczek, Jacka Janczarskiego. Niestety, trzy miesiące później w jej życiu wydarzył się kolejny bolesny dramat - jedna z jej córek, Ola, zakrztusiła się tabletką, wskutek czego zapadła w śpiączkę. Od tego czasu aktorka robi wszystko, co może, by pomóc odzyskać córce zdrowie.

Ewa Błaszczyk przekazała wieści o córce. Pojawiła się nadzieja!

Ewa Błaszczyk kilkanaście lat temu otworzyła klinikę Budzik, w której od przebywa jej córka Ola, gdzie ma całodobową opiekę, dostęp do nowoczesnych sprzętów rehabilitacyjnych oraz najlepszą możliwą opiekę wykwalifikowanych lekarzy i fizjoterapeutów.

Reklama

"Ola jest tutaj, ma wszystkie niezbędne sprzęty do rehabilitacji. To jest walka z czasem, bo staramy się ją utrzymać w jak najlepszej formie, stymulujemy wszystkie bodźce. To jest też ciężka praca sztabu ludzi od rana do nocy" - wyznała Ewa Błaszczyk w rozmowie z "Newserią Lifestyle".

Choć od wypadku minęło dużo czasu, Ewa Błaszczyk nie traci nadziei, że jej córka się wybudzi. Właśnie pojawiła się ku temu nadzieja!

"Tutaj jest jednak bardzo duża odległość czasowa od urazu, mimo to w czynnościowym rezonansie magnetycznym widać, że na przykład odzywają się płaty czołowe, a więc coś się poprawia, nie psuje. Jest więc światełko w tunelu" - wyjawiła w tym samym wywiadzie Ewa Błaszczyk.

Dodała, że żywi w związku z tym wielką nadzieję i jako że nauka wciąż postępuje, jest szansa, że nowe metody leczenia pomogą także jej córce.

Ewa Błaszczyk otworzyła drugą klinikę

Klinika "Budzik", której pomysłodawczynią jest Ewa Błaszczyk, ma na swoim koncie liczne wybudzenia. Przez lata zabiegała także o to, by otwarto "Budzik" także dla dorosłych i niedawno udało się ten cel zrealizować. Na otwarciu pojawiła się Pierwsza Dama, Agata Kornhauser-Duda, ale także m.in. Anna Dymna, która sama także od lat pomaga potrzebującym.

Trzymamy kciuki, aby medycyna była w stanie pomóc córce Ewy Błaszczyk, a także innym chorym, którzy zapadli w śpiączkę.

Zobacz też:

Ewa Błaszczyk wyjawiła, w jakim obecnie stanie jest jej córka Ola. "Medycyna jest niewystarczająca"

Ewa Błaszczyk przekazała pilne wieści na temat córki. Nawet lekarze nie kryli zdziwienia

Nowe wieści o córce Błaszczyk. Decyzję podjęto w WIELKIM sekrecie! 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Błaszczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy