Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Eurowizja 2021: Głosowanie. Jak głosować w półfinałach i finale?

Jak głosować w finale i półfinale Eurowizji 2021? Pierwszy półfinał startuje już 18 maja o godzinie 21:00. Jak wyglądają zasady głosowania na faworyta? Zasady.

Eurowizja 2021: Jak głosować? Czy mieszkańcy Polski będą mogli oddać głos na Polskę na Eurowizji 2021? Na każde z tych pytań znamy odpowiedź. Zasady głosowania są bardzo proste i nie powinno być z nimi problemu.

Eurowizja 2021: Jak głosować?

Liczba zebranych głosów w półfinałach to nie tylko bilet do finału konkursu, ale i zwiększone szansę na zwycięstwo. W końcu, jak w każdym roku wygrana zależy od ilości głosów i oceny jurorów. Jednak trzeba pamiętać, że w pierwszym półfinale, który odbędzie się 18 maja, oddać głos mogą tylko osoby przebywające w państwach biorące udział w konkursie. Zatem mieszkańcy Polski nie mogą głosować. 

Natomiast w drugim półfinale, który odbędzie się 20 maja i w którym zaśpiewa nasz reprezentant - Rafał Brzozowski, mieszkańcy Polski będą mogli oddać głos. Jednak, jak w poprzednich latach, nie można głosować na swojego kandydata.

Poniżej przedstawiamy numery i treści smsów, które można wysłać. 

Reklama

Ważne: głosowanie rozpocznie się po zakończeniu wszystkich występów. Głos można oddać wysyłając smsa, albo telefonicznie. Widzowie głosujący z Polski wysyłają SMS na numer 73555. W wiadomości należy wpisać kod przypisany do reprezentanta. 

Przypomnijmy, że oprócz głosów ważne są także oceny jurorów. W każdym kraju zarówno widzowie, jak i jurorzy mają do oddania po 58 punktów. Każdy z jurorów twarzy własny ranking ocen. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: eurowizja | Eurowizja 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje