Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Eurowizja 2019: Michał Szpak dał dziewczynom z Tulii ważną radę!

Eurowizja od lat budzi wielkie zainteresowanie. W tym roku sztab Telewizji Polskiej na reprezentanta naszego kraju wybrał zespół Tulia. Podczas ostatniego wywiadu Michał Szpak (28 l.) dał dziewczynom ważną radę. Jego zdaniem, jeśli tego nie zrobią, to nie przejdą do finału!

Już dziś wieczorem będziemy mogli zobaczyć pierwszy półfinał Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Przedstawiciele z całej Europy zmierzą się na scenie w Izraelu i zawalczą o upragnione trofeum, czyli kryształową statuetkę w kształcie mikrofonu. 

Reklama

Nasz kraj będzie reprezentował zespół Tulia z piosenką "Pali się". Bukmacherzy nie dają nam szans na wejście do finału. Jednak to tylko przewidywania. Kto wie, może nasze reprezentantki powtórzą przynajmniej sukces Michała Szpaka, który zajął ostatecznie całkiem niezłą pozycję?

Podczas ostatniej rozmowy z Michałem poprosiliśmy go o ocenę tegorocznej propozycji. 

"Nie chcę oceniać szans Tulii. Jest to dobra piosenka, która wyróżnia się na tle pozostałych kandydatów. Jestem fanem folkloru. To taki powrót do natury. Jest to ich przewaga. Dziewczyny muszą pamiętać, aby zachować siebie w tym wszystkim. Nie mogą zwieść się tym emocjom. Muszą mocno trzymać ręce na sterze, aby nie straciły kursu" - ocenił Szpak. 

A Wy jak myślicie? Uda wejście się nam do finału z utworem "Pali się"?

Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje