Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Enrique Iglesias całuje fankę na koncercie! Annie Kurnikowej taki widok chyba się nie spodoba

Enrigue Iglesias (43 l.) i Anna Kurnikowa (37 l.) po wielu latach związku wkroczyli w nowy etap. Kilka miesięcy temu zostali rodzicami. Wydawać by się mogło, że teraz niektóre zachowania wokalisty ulegną zmianie. Tak jednak nie jest...

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa tworzą parę już od wielu lat. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, ich związek jest dość burzliwy i obfituje w rozstania i powroty. Jednak sami zainteresowani nie odnoszą się do tych spekulacji i unikają publicznych rozmów o swoim życiu prywatnym. 

Reklama

Wyjątek zrobili niedawno, gdy na świat przyszły ich bliźnięta. Wówczas dobrą nowiną pochwalili się w mediach społecznościowych. 

Wygląda na to, że teraz tworzą szczęśliwą rodzinkę i wiedzie im się całkiem dobrze. Sielankę mogą zakłócić najnowsze doniesienia na temat wokalisty i jego wybryku na koncercie w Kijowie. 

Podczas występu na scenie pojawiła się fanka, wyraźnie zauroczona Iglesiasem. Ten zaskoczył wszystkich i na oczach tłumu podarował dziewczynie soczysty, namiętny pocałunek. Granica została przekroczona, więc ośmielona Ukrainka uwiesiła się na swoim idolu. Ten nie protestował, wręcz przeciwnie.

To nie pierwszy raz, gdy Enrique zachował się w podobny sposób. Natomiast wydawało się, że gdy został ojcem, tego typu ekscesy to przeszłość.

***
Zobacz więcej materiałów:
Dowiedz się więcej na temat: Iglesias Enrique | Anna Kurnikowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje