Reklama
Reklama

Emily Ratajkowski rozwodzi się z mężem, którego poślubiła po kilku tygodniach znajomości! Przez zdrady!

Emily Ratajkowski nie ma łatwego czasu. Jak się okazuje, gwiazda przeżywa problemy w życiu osobistym. Dowiedziała się o licznych zdradach męża i podjęła decyzję o rozwodzie. W zeszłym roku para doczekała się synka, który z pewnością najmocniej odczuje rozstanie rodziców.

Emily Ratajkowski: mąż, dziecko

Emily Ratajkowski to aktorka polskiego pochodzenia, która urodziła się w Londynie, ale od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jest córką malarza Johna Ratajkowskiego i pisarki Kathleen Balgley. Wychowywała się częściowo w Europie, a częściowo w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Kalifornii.

Dotąd wydawało się, że jej życie jest usłane różami. Aktorka i modelka zdobyła sporą popularność, która przełożyła się na opiewające na spore sumy kontrakty. Również w sferze prywatnej nie mogła narzekać. W 2018 roku wyszła za mąż, a rok temu urodziła synka.

Reklama

Niestety, rzeczywistość okazała się mniej kolorowa niż wszyscy przypuszczali! Właśnie wyszło na jaw, że mąż Emily Ratajkowski wielokrotnie ją zdradzał!

Para pobrała się 23 lutego 2018 roku po tak naprawdę kilku tygodniach znajomości. Byli w sobie tak zakochani, że postanowili nie czekać ze ślubem. Rok temu powitali na świecie syna, Silvestra.

Emily Ratajkowski rozwodzi się z mężem!

Niestety, już niebawem małżonkowie spotkają się na rozprawie sądowej. Portal "Page Six" dowiedział się, że Sebastian Bear-McClard miał wielokrotnie zdradzać swoją żonę. Kiedy Emily Ratajkowski się o tym dowiedziała, momentalnie podjęła decyzję o końcu małżeństwa.

"Zdradzał ją, i to notorycznie. To okropne" - powiedział portalowi znajomy aktorki.

Ona sama póki co nie daje po sobie poznać, że jej małżeństwo jest w rozsypce. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 30 milionów osób, wciąż publikuje nowe zdjęcia i ani słowem nie wspomina o problemach.

Zobacz też:

Emily Ratajkowski na Dzień Psa tarza się cała naga z pupilem

Emily Ratajkowski z nagimi pośladkami całuje ukochanego na środku ogrodu

Podano przyczynę śmierci Ivany Trump

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emily Ratajkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama