Reklama
Reklama

Emilia Komarnicka-Klynstra w odważnym wydaniu! Gdzie bielizna?

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała się fanom w porannym wydaniu, kiedy miała na sobie tylko zarzucony szlafrok. Widok nie pozostawia wiele dla wyobraźni! W jakim celu umieściła tak śmiałą fotkę?

Emilia Komarnicka-Klynstra to gwiazda takich seriali jak "Ranczo" czy "Na dobre i na złe". Prywatnie aktorka jest żoną Redbada Klynstry, z którym doczekała się dwojga dzieci.

Podobnie jak wiele osób znanych, gwiazda prowadzi konto na Instagramie, na którym zgromadziła dotąd ponad 90 tys. fanów.

Swoich obserwatorów raczy fotkami dokumentującymi jej codzienność. Niedawno na przykład pokazywała, jak karmi młodsze dziecko. Teraz poszła o krok dalej.

Emilia Komarnicka-Klynstra prawie nago!

Na jednym z najnowszych zdjęć Emilia Komarnicka-Klynstra pozuje niemalże nago. Aktorka ma na sobie jedynie zarzucony na ramiona szlafrok. Choć na zdjęciu próżno szukać bielizny, to gwiazda zadbała, by miejsca intymne nie były widoczne.

Reklama

Fotka została zrobiona o poranku, kiedy zdarza jej się medytować. W poście wyjawiła również, jak wygląda jej poranna rutyna.

A Wy jakie macie zwyczaje o poranku?

Zobacz też:

O'Connor znalazła winnego śmierci syna!

Księżna Kate kończy 40 lat. Oto fakty z jej przeszłości!

Polskie gwiazdy w bikini na egzotycznych wakacjach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emilia Komarnicka-Klynstra
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy