Reklama

Reklama

Reklama

Emilia Komarnicka-Klynstra powiedziała o swoim małżeństwie: "Czasem jest pod górę"

​Emilia Komarnicka-Klynstra od pięciu lat żyje w szczęśliwym związku małżeńskim z aktorem Redbadem Klynstrą, którego poznała na planie popularnego serialu. Aktorka zdradza, że nie zawsze w ich małżeństwie jest sielankowo.

Emilia Komarnicka-Klynstra poznała męża w pracy

Emilia Komarnicka-Klynstra była gwiazdą serialu "Na dobre i na złe". Dołączyła do ekipy w 2008 roku, rok po Redbadzie, który grał tu anestezjologa doktora Ruuda van der Graafa. O jakimkolwiek związku między nimi nie było mowy. Każde z nich było zaangażowane w inne relacje. Przyjaźń między tą dwójką nawiązała się, gdy Emilia Komarnicka wystąpiła z Redbadem Klynstrą w sztuce "Małe zbrodnie małżeńskie". Aktorka zastąpiła Katarzynę Herman w głównej roli. Prywatnie rozpadł się wówczas już jej związek z Łukaszem Konopką. Nie liczyli na uczucie. Redbad nawet już postanowił, że nie zamierza się wiązać. 

Reklama

"Emilia pojawiła się w takim momencie mojego życia, kiedy podjąłem decyzję, że będę sam. Była zupełnie inną kobietą niż te, które znałem do tej pory. Biła od niej pozytywna energia, radość, jakaś jasność", opowiadał gwiazdor w Pani. 
Dość szybko postanowili zamieszkać razem i pobrać się w 2017 roku. Rok później na świat przyszedł ich pierwszy syn Kosma, a w 2020 Tymon.


Emilia Komarnicka-Klynstra świętuje piątą rocznicę ślubu

Para właśnie obchodzi piątą rocznicę ślubu. Z tej okazji Emilia Komarnicka-Klynstra zamieściła w sieci wpis, w którym pokazała wzruszające zdjęcia z ceremonii ślubnej. Aktorka wyznaje, że nie zawsze w małżeństwie jest lekko. Bywają trudne chwile.
"Siedem lat temu przeprowadziłam z tym oto wspaniałym człowiekiem niezwykle intensywną rozmowę o rozwoju. (...) Dwa lata później, 09.08.2017 roku przyrzekliśmy sobie w obliczu Boga, że będziemy do końca życia iść razem, nawet jeśli będą wyzwania. Dziś mija równo pięć lat od tego sakramentu. Czy zawsze płyniemy lekko z wiatrem? Nie. Czasem jest pod górę, momentami pod prąd, czasami rozumiemy się bez słów, innym razem mam wrażenie jakbyśmy byli z różnych galaktyk, ale jedno jest pewne - kocham tego człowieka, szanuje go i podziwiam".
Aktorka stwierdziła, że małżeństwo wymaga wielu kompromisów, to wspólnie z mężem jest w stanie pokonać wiele problemów.  

"Choć wciąż uczymy się żyć razem, biorąc naszą codzienność na warsztat, to idziemy w zaufaniu i przyjaźni, że właśnie wspólnie jesteśmy w stanie przenieść każdą górę i doświadczyć wszystkiego, co przygotował dla nas los - podsumowała Emilia  Komarnicka-Klynstra. 

Zobacz też:

Emilia Komarnicka-Klynstra w żałobie

Emilia Komarnicka-Klynstra opowiada, jak ukrywała ciążę podczas grania w teatrze!

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra: Sensacyjne plotki o gwieździe TVP i jej mężu to jednak prawda!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emilia Komarnicka-Klynstra | Redbad Klynstra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy