Reklama
Reklama

Elżbieta Zapendowska traci wzrok: "Nie histeryzuję". Jak się dziś czuje jurorka?

Elżbieta Zapendowska (74 l.) została zapamiętana jako jurorka telewizyjnych programów muzycznych. Bezkompromisowa, szczera i ekspertka od emisji głosu. Zapendowska już od czasów "Idola" miała problem ze wzrokiem, dlatego obawiała się występować w show. Jaki teraz jest jej stan zdrowia? Mogłoby być lepiej...

Elżbieta Zapendowska to kultowa osobowość z telewizyjnych programów muzycznych. Nie tak dawno lubiana i ceniona jurorka opowiedziała o swoim stanie zdrowia. Okazuje się, że jej choroba postępuje i powoli całkowicie traci wzrok. Jakie są rokowania?

Elżbieta Zapendowska traci wzrok

Elżbietę Zapendowską pokochała widownia za naturalność, brutalną szczerość, merytorykę i poczucie humoru. Już podczas "Idola" widzowie zauważyli, jak grube szkła nosi specjalistka od głosu. Od czasów "Must be the music" Zapendowska nie wyżalała się na swój stan zdrowia, ale problemy ze wzrokiem się nasilił.

Reklama

Na co choruje Elżbieta Zapendowska?

Niestety, chorób u Elżbiety Zapendowskiej jest kilka. Jaskra, zaćma i postępująca ciągle krótkowzroczność doprowadziły do całkowitej utraty wzroku w jednym oku.

Niestety nie można wykluczyć, że postępująca choroba zaatakuje też drugie oko.

Elżbieta Zapendowska traci wzrok, ale "nie histeryzuję"

Elżbieta Zapendowska przyznała, że przez utratę wzroku w oku odsunęła się od pracy w telewizji. Zdradziła też, jak się czuje w obecnej sytuacji.

Elżbieta Zapendowska dodała na koniec, że niestety leczenie już nie pomaga. Dlatego pogodziła się z sytuacją i wie, co czeka ją w przyszłości.

Pani Elżbiecie cała redakcja Pomponika życzy dużo zdrowia!

Zobacz też:

Ela Zapendowska ocenia piosenkę syna Górniak! "O kant d**y potłuc"

Doda o piosenkach młodych wokalistek! Są dla niej żałosne!

Doda popiera reakcję Willa Smitha! "Rodzina, jej honor i godność, jest najważniejsza"

Dorota Gardias potwierdza rozstanie. "Muszę skupić się na córce"

Atak rakietowy ok. 100 km od granicy z Polską. Łuck ostrzelano z terytorium Białorusi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Zapendowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy