Reklama

Reklama

Reklama

Ellen DeGeneres żegna byłą partnerkę Anne Heche na Instagramie. Były razem 3 lata

Ellen DeGeneres (64 l.) i Anne Heche (53 l.) były jedną z pierwszych homoseksualnych par pod koniec lat 90. XX wieku. Po śmierci Anne Heche w skutek nieszczęśliwego wypadku samochodowego, byłą partnerkę i aktorkę pożegnała Ellen DeGeneres. Jak przystało na wielkie gwiazdy, zrobiła to na Instagramie.

5 sierpnia Anne Heche spowodowała wypadek samochodowy, który w efekcie staną w płomieniach. Poparzona aktorka przebywała w szpitalu w stanie śpiączki. Jej stan określany był jako krytyczny: "Doszło do poważnej kolizji drogowej, mieliśmy samochód, który zajął się ogniem, mieliśmy uwięzioną w nim kobietę, a potem mieliśmy znaczny pożar budynku" - mówił strażak zaangażowany w akcję ratowniczą, Eric Scott.

Anna Heche nie żyje. Została odłączona od aparatury

Trzy dni później, kiedy stan aktorki się nie poprawiał, rodzina zdecydowała o odłączeniu Anne od aparatury podtrzymującej życie. 12 sierpnia aktorka zmarła w wieku 53 lat.

Reklama

Rodzina spełniła ostatnie życzenie zmarłej odnośnie oddania organów do przeszczepu: "To od dawna był jej wybór, aby oddać swoje organy. Jest utrzymywana przy życiu przez aparaturę, aby określić, czy któregokolwiek organy nadają się do oddania" - opublikowano w oświadczeniu rodziny na kanale NBC.

Kiedy odłączono aparaturę, przyjaciółka aktorki, Nancy Davis napisała wówczas: "Niebo ma swojego nowego anioła. Moja kochająca, miła, zabawna, urzekająca i piękna przyjaciółka Anne Heche poszła do nieba. Będę za nią bardzo tęsknić i będę cieszyć się wszystkimi pięknymi wspomnieniami, które dzieliłyśmy razem. Anne była zawsze najmilszą, najbardziej troskliwą osobą, która wydobywała ze mnie to, co najlepsze. Moje serce jest złamane".

Ellen DeGeneres odniosła się do śmierci Anne Heche na Instastories

Ellen DeGeneres, znana gospodyni własnego show "The Ellen DeGeneres Show" w krótkich słowach postanowiła odnieść się do śmierci byłej partnerki. 

"To smutny dzień. Wysyłam dzieciom Anne, rodzinie i przyjaciołom całą moją miłość" - napisała Ellen DeGeneres na Instagramie. Dość lakoniczne i mało emocjonalne pożegnanie.

Nie ma się też co dziwić, ponieważ rozstanie obu pań nastąpiło wiele lat temu. W latach 1997-2000 związki homoseksualne nie były tak popularne, jak dziś.

Anne Heche i Ellen DeGeneres: historia związku

Anne Heche i Ellen DeGeneres przetarły szlaki związkom LGBT+ w świecie Hollywood, choć miało to też swoje konsekwencje. Wyznanie, że jest się w związku homoseksualnym wykluczyło Anne Heche z branży aktorskiej na wiele lat. Pomimo tego, aktorka dobrze wspominała czas z Ellen.

"Byłam w związku z Ellen DeGeneres przez trzy i pół roku, a piętno związane z tym związkiem było tak złe, że zostałam zwolniona z wielomilionowego kontraktu na zdjęcia i nie pracowałam przez 10 lat".

Sama Heche nie miała wcześniej łatwego życia. Jako dziecko została zgwałcona przez własnego ojca, ktory na odatek był księdzem. Po rozstaniu z Ellen, Anne wyszła za mąć za za filmowca Colemana Laffoona. Para doczekała się dwóch synów.

Ellen z kolei związała się z Portią de Rossi (49 l.), choć krążyły plotki o ich rozwodzie.

Zobacz też:

Pride Month 2022. Tęczowe śluby gwiazd. Oni powiedzieli sobie "tak" w wielkim stylu

Znani zabierają głos w sprawie skażonej Odry. "To jest dramat, koszmar, ciężkie przestępstwo!"

Płyną sensacyjne wieści o córce Ewy Błaszczyk. Decyzja została podjęta w wielkim sekrecie

Rozenek-Majdan o podręczniku do przedmiotu historia i teraźniejszość. "Krzywdzi, szkaluje, poniża"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ellen DeGeneres | Anne Heche

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy