Reklama
Reklama

Ela Pruszyńska z „Żon Miami”: Czeka na prawdziwą miłość... Jacy mężczyźni mają u niej szansę?

Ela Pruszyńska - jedyna singielka wśród bohaterek „Żon Miami” - cały swój czas poświęca nowemu biznesowi i nastoletnim dzieciom, które, jak zapewnia, są dla niej najważniejsze. Mówi, że jeśli chodzi o uczucia, to... aktualnie się regeneruje po ostatnim, zakończonym po sześciu latach związku, ale jest otwarta na nową miłość. „Nie szukam milionera, ale mężczyzny o otwartym umyśle i wrażliwym sercu” - deklaruje.

Polish Principessa, bo tak mówi o sobie Ela Pruszyńska, przez całe życie robiła wszystko, by uniezależnić się od mężczyzn. Twierdzi, że chyba jej się to udało, bo odkąd została singielką, świetnie jej się wiedzie.

Szuka miłości a nie pieniędzy

Ela nie kryje, że chciałaby znów się zakochać. Nie rozgląda się jednak za księciem z bajki czy milionerem...

Bohaterka "Żon Miami" zaczęła spotykać się z chłopakami, dopiero gdy wyfrunęła z rodzinnego gniazda (urodziła się i wychowała w Chicago). Wcześniej ojciec nie pozwalał jej na zbyt wiele i pilnował, żeby cały swój czas przeznaczała na naukę.

Randkuje, żeby nie wyjść z wprawy

Reklama

Z ojcem swoich trojga nastoletnich dzieci, brazylijskim milionerem, Ela rozwiodła się już jakiś czas temu. Dziś rozmawia z byłym mężem jedynie o synach oraz córce. Najstarszy syn, Romeo, uczy się w Europie i rzadko odwiedza mamę w Miami, młodszy Dante i jego siostra Tessia mieszkają w Sao Paulo, ale przylatują na Florydę co tydzień. Kiedy dzieciaki są u mamy, nic innego się dla niej nie liczy.

Niedawno Polish Principessa zakończyła kolejny związek i od roku jest sama, ale - jak żartuje - randkuje, żeby nie wyjść z wprawy.

Obecnie Ela rozkręca nowy biznes. Do tej pory udało się jej wypromować własną markę odzieżową, teraz marzy o stworzeniu sieci luksusowych salonów piękności "The Powder Room Group International". Pierwszy "Pudrowy Pokój" sygnowany jej nazwiskiem działa już przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic w Miami Beach.  

Myślicie, że znajdzie wielką, prawdziwą miłość, o jakiej marzy?

Zobacz też:

Zenek Martyniuk potwierdził plotki. W tle 26-letnia Daria

Decyzja w sprawie nowych obostrzeń w środę lub w piątek

Kolejna przeprowadzka Meghan i księcia Harry'ego?


 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Żony Miami | Ela Pruszyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy