Reklama
Reklama

Edyta Zając i Michał Mikołajczak przyłapani! Lubieżne umizgi na ulicy

Fotoreporterzy przyłapali ostatnio na ulicy Edytę Zając i Michała Mikołajczaka w chwili namiętnego uniesienia. Piękną modelką i przystojnym aktorem zawładnęły silniejsze od nich instynkty, które sprowokowały ich do igraszek na ulicy!

Jakim zaskoczeniem było, gdy okazało się, że Edytę Zając łączy coś więcej z Darkiem z "Na Wspólnej". Piękni i młodzi dali się ostatnio ponieść miłosnym uniesieniom. 

W miniony weekend Edyta i Michał wyskoczyli na randkę. Oboje zostali przyłapani przez paparazzich, gdy opuszczali po północy jedną z warszawskich knajpek. 

Jak donosi "Super Express", zakochani zamówili taksówkę, ale czekając na nią, postanowili dać się ponieść żądzy namiętności. Michał rzucił się na Edytę, stanowczo przyparł ją do muru i zaczął całować, dotykając modelkę w miejsca, które powinny zostać dotknięte w czterech ścianach, a nie na ulicy...

Reklama

Na szczęście taksówka szybko podjechała, przerywając to publiczne przedstawienie. Edyta i Michał szybko wsiedli do pojazdu i odjechali przed siebie. Jesteśmy ciekawi, jak skończył się ten wieczór...

Macie pomysły?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Zając | Michał Mikołajczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy