Reklama
Reklama

Edyta Zając zakochana. I to w kim!

Wygląda na to, że zwyciężczyni ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", Edyta Zając (30 l.), otrząsnęła się już po bolesnym rozwodzie z Jakubem Rzeźniczakiem i znów jest zakochana. W jednym z tygodników ukazały się jej gorące zdjęcia z aktorem Michałem Mikołajczakiem (34 l.) zrobione parze podczas randki. Ponoć nie mogli się od siebie oderwać!

Modelka przez kilka lat była związana z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. W 2016 roku wzięli huczny ślub, z którego fotki znalazły się później w niemal wszystkich gazetach kolorowych i portalach.

Ich szczęście małżeńskie nie trwało jednak długo. Już kilkanaście miesięcy po ślubie pojawiły się bowiem doniesienia o zdradzie, której dopuścił się piłkarz i nieślubnym dziecku.

On sam przez długi czas milczał w tym temacie, dopiero po dłuższym czasie potwierdził, że faktycznie ma córkę.

Choć starał się naprawić swoje relacje z żoną, to ostatecznie nic z tego nie wyszło i Edyta Zając złożyła pozew o rozwód.

Reklama

Małżeństwo pary zostało zakończone oficjalnie na początku 2020 roku, a Jakub Rzeźniczak zdążył przez ten czas związać się z modelką Magdaleną Stępień, która właśnie oczekuje jego dziecka.

Niestety, ich związek także nie przetrwał próby czasu, co Stępień potwierdziła ostatnio w komentarzu na Instagramie.

Edyta Zając znów zakochana

Edyta Zając po rozstaniu z mężem przez długi czas była samotna. To się jednak teraz zmieniło!

"Twoje Imperium" dotarło do zdjęć modelki z randki z aktorem znanym m.in. z "Pierwszej miłości" czy... filmu "365 dni", Michałem Mikołajczakiem.

Czułości było ponoć co nie miara!

Trzymamy kciuki za ich relację i czekamy na wspólny debiut na ściance!

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Zając | Michał Mikołajczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy