Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Pazura zdradziła płeć dziecka! Poród tuż-tuż!

Edyta Pazura (30 l.) i Cezary Pazura (55 l.) oczekują narodzin swojego kolejnego dziecka. Długo nie chcieli wyjawić jego płci, ale teraz już wszystko wiadomo!

Żona aktora pochwaliła się, że jest w trzeciej ciąży pod koniec grudnia 2017 roku. Od tego czasu chwaliła się ciążowym brzuszkiem, a nawet otworzyła swój własny kanał na YouTube, na którym porusza tematy związane z ciążą, dziećmi i rodzicielstwem.

Reklama

Do porodu zostało już kilka tygodni i zgodnie z modą przybyłą do Polski z USA, przyszła mama wyprawiła Baby shower, czyli imprezę poprzedzającą narodziny maluszka.

Często na takim przyjęciu ciężarna wyjawia płeć dziecka. Tak było i tym razem! Edyta zrobiła to w bardzo dyskretny sposób, po prostu przywiązując większą wagę do kolorystyki. Róż zarezerwowany jest dla dziewczynek, a kolor niebieski - dla chłopców. Przyszła mama zdjęciami na swoim profilu w mediach społecznościowych zdradziła, jaki kolor rządził na jej imprezie.

Balony, ozdoby, a także strój Edyty były w kolorze...niebieskim. Aktor wraz z żoną prawdopodobnie spodziewają się więc syna! Przypomnijmy, że małżonkowie doczekali się już córki Amelii (9 l.) i syna Antoniego (6 l.).

Czarek z pierwszego małżeństwa ma także dorosłą już córkę Anastazję (28 l.). Do grona pociech już niedługo dołączy kolejny członek rodziny i wygląda na to, że wszystko jest już gotowe na jego przyjście na świat.

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

 

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje