Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak zakochana w Williamie! Kim jest jej nowy ukochany?

Edyta Górniak (44 l.) jest szczęśliwie zakochana! Z doniesień medialnych dowiadujemy się, kim jest ten, który skradł jej serce. Okazuje się, że wokalistka i jej nowa miłość planują przyjazd do Polski!

Edyta Górniak wcale nie zamierza się kryć z miłością, wręcz przeciwnie. Najwidoczniej jest tak zakochana, że postanowiła pochwalić się uczuciem całemu światu! Na swoim profilu na Instagramie publikuje fotki z namiętnych uniesień z ukochanym.

Reklama

Jednak oprócz zdjęć niewiele zdradza na temat partnera. Wyręcza ją w tym "Flesz". W gazecie można wyczytać, że tajemniczym facetem u boku wokalistki jest początkujący aktor, Amerykanin irlandzkiego pochodzeniu o imieniu William. Ponoć cierpliwie się o nią starał i "ujął ją swoją wrażliwością i ciepłem".

Zakochani poznali się kilka miesięcy temu w amerykańskiej restauracji. To Will wypatrzył tam Edytę. Jednak ta początkowo nie była zainteresowana bliższą znajomością z nim. Zmieniło się to jakiś czas później i teraz para podobno planuje wspólny przyjazd do Polski!

"W sierpniu Edyta przyjeżdża tu na koncerty. Zaśpiewa w Operze Leśnej w Sopocie, ma też koncert w rodzinnym Opolu. Chciała, żeby William nie tylko obejrzał jej występ na żywo, lecz także poznał jej rodzinę: mamę Grażynę i ojczyma Jana" - mówi informator dwutygodnika.

Dodaje, że Górniak "odzyskała wiarę w miłość" i że "przy Williamie czuje się bezpiecznie". Cieszy się, że ukochany szybko złapał dobry kontakt z jej synem. Rozmawiają o aktorstwie i muzyce. 

Obecnie Allan przebywa w Polsce na obozie. Później ma spędzić czas z mamą chrzestną. Na koniec wraz z Edytą i Willem wypoczną nad polskim morzem i w Tatrach. Na odwiedziny "zięcia" czeka mama wokalistki.

"Na ich przyjazd mama Edyty obiecała zrobić jej ulubione ruskie pierogi" - zdradza źródło. Oby zatem ukochanemu "Edi" zasmakowała polska kuchnia!Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje