Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak pogodzi się z siostrą? Jest w ciąży!

Edyta Górniak (42 l.) kilka tygodni temu pogodziła z mamą. Czy wyciągnie rękę również do siostry, z którą nie kontaktowała się przez całe lata?

Jeden z dwutygodników opublikował ostatnio fotorelację z pierwszego spotkania piosenkarki z mamą Grażyną Jasik. Panie wybrały się na spacer wokół bloku, w którym wychowała się Edyta.

Reklama

Były czułe gesty, żywa dyskusja i... fotoreporter.

Choć artystka nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa z tego powodu, na razie z dystansem podchodzi do reszty rodziny, w której - jak dowiedziała się "Rewia" - szykuje się kolejne święto.

Małgosia (31 l.), młodsza siostra Edyty, jest bowiem w ciąży i za kilka tygodni powita na świecie córkę. Czy zmieni to coś w relacjach ze znaną siostrą?

Edyta, opamiętaj się!

Osiem lat milczenia zrobiło swoje. Zamiast budować więź i wspierać się wzajemnie, siostry przez całe lata mijały się bez słowa.

Małgorzata była nieformalnym rzecznikiem rodziców, zabierała głos i broniła ich dobrego imienia, gdy do mediów przedostały się niesprawiedliwe oskarżenia o bliskie kontakty z szantażystą, który chciał sprzedać kasetę wideo z filmem szkalującym Edytę.

- Mama nie znała żadnego Marka K. Zobaczyła go po raz pierwszy dopiero, gdy przyszedł i zaproponował jej odkupienie kasety za ogromną kwotę. Nie mieliśmy takich pieniędzy, więc mama zadzwoniła do Darka - tłumaczyła.

Apelowała też do siostry w czasie jej burzliwego rozwodu. - To normalne, że w życiu są problemy, ale przecież można o nich rozmawiać. Z kim, jak nie z bliskimi, z mamą, która powtórnie układała sobie życie. Siostro, opamiętaj się! - mówiła, narażając się w ten sposób na gniew.

Siostry znowu razem?

Dziś wszyscy są mądrzejsi o doświadczenia z ostatnich ośmiu lat. Wypadek, który spowodował Dariusz K., był dla nich ważną lekcją. Nikt już nie myśli o wzajemnych urazach i oskarżeniach. Siostra Edyty od kilku lat mieszka w Londynie. Pojechała tam, by znaleźć lepszą pracę i pomóc rodzicom finansowo. Tymczasem zakochała się.

Jest w stałym kontakcie z mamą i tatą, i tak jak oni, cieszy się ze zgody w rodzinie. Jako mała dziewczynka była wielbicielką starszej siostry. Przesiadywała w jej garderobie, patrząc, jak robi makijaż przed koncertami, czekała na każdy jej powrót z zagranicznych wojaży.

Razem z mamą przynosiła jej kanapki i słodkości do garderoby przed występami w Opolu i w musicalu Metro, a kiedy urodził się Allanek, pomagała w pielęgnowaniu małego siostrzeńca. 

Edyta do Londynu wpada często. Najczęściej na zakupy, koncert lub zwykły spacer. Czy przy okazji jednego z takich wypadów zdecyduje się zajrzeć do ciężarnej siostry?

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama