Reklama
Reklama

Edyta Górniak gwiazdą koncertu TVP! Diwa stoi murem za polskim mundurem?

Jacek Kurski (55 l.) już jakiś czas temu zapowiadał, że 5 grudnia odbędzie się koncert zorganizowany przez Telewizję Polską, który będzie hołdem dla żołnierzy broniących granicy z Białorusią. Jedną z gwiazd ma być Edyta Górniak (49 l.)!  

Od kilku tygodni wielkie emocje w polskim społeczeństwie wywołuje sprawa migrantów i żołnierzy stojących na granicy z Białorusią. Mundurowi dzielnie odpierają próby nielegalnego przejścia przez granicę. 

Część społeczeństwa oburzona jest jednak brakiem humanitarnej pomocy migrantom, którzy stali się ofiarami politycznych rozgrywek. Na pomoc uchodźcom zdecydowała się m.in. Maja Ostaszewska, która została skrytykowana przez wiceministra sprawiedliwości Sebastiana Kalatę, a także dziennikarza TVP Stanisława Janeckiego.

Edyta Górniak gwiazdą koncertu TVP "Murem za polskim mundurem"

TVP od samego początku kryzysu na granicy z Białorusią wspiera polskich mundurowych i ukazuje ich jako bohaterów. Jakiś czas temu nawet sama Halina Frąckowiak wystąpiła w wieczornym wydaniu "Wiadomości", gdzie chwaliła polskich żołnierzy.

Reklama

Jacek Kurski specjalnie dla mundurowych postanowił zorganizować nawet koncert, który ma być dla żołnierzy swoistym hołdem i wsparciem. 

5 grudnia telewizja publiczna wyemituje koncert "Murem za polskim mundurem". O tym, że na koncercie ma zaśpiewać Edyta Górniak donosił portal Plotek.pl. 

Nasz informator potwierdził tę informację!

Górniak z pewnością była zachwycona propozycją od Jacka Kurskiego. Nie jest tajemnicą, że jej syn Allan uczęszcza przecież do szkoły wojskowej, a jego sławna mama dumna rozprawia w mediach o patriotyzmie swojej pociechy.

Spodziewaliście się, że to właśnie Górniak wystąpi na koncercie TVP? 

Zobacz także:

Barbara Kurdej-Szatan w fatalnej sytuacji. Eksperci nie mają dobrych wiadomości 

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego! To czeka Polaków 

Gąsiewska kusi w stroju kąpielowym! Co za widok 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP1 | Jacek Kurski | Murem za polskim mundurem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy