Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak coraz bardziej angażuje się w nowy związek! To ważna decyzja!

Edyta Górniak (44 l.) cała aż promienieje odkąd wyjawiła, że jest w związku z Williamem (37 l.). Diwa długo się wzbraniała przed zaangażowaniem w nowe uczucie, ale teraz już chyba nie ma żadnych wątpliwości, że jednak warto!

Zrażona poprzednimi niepowodzeniami w miłości, gwiazda wręcz unikała mężczyzn. Jak sama niedawno przyznała, wzbraniała się rękami i nogami przed nowym uczuciem.

Reklama

Nie była wstanie zaufać nikomu na nowo, a jednym ważnym mężczyzną w jej życiu był syn Allan (13 l.). Jednak William, amerykański aktor zdobył serce polskiej celebrytki wytrwałością, uporem i romantyzmem.

Wygląda na to, że Edyta odnalazła u jego boku spokój i miłość, której tak bardzo na początku nie chciała. Nauczona wcześniejszymi doświadczeniami, Górniak jest bardzo oszczędna w słowach i w udzielanych wywiadach pilnuje się, by nie opowiadać zbyt wiele o tajemniczym Willim.

Tabloid "Fakt" jednak dotarł do informacji, że diwa wraz z ukochanym zdecydowali się na kolejny ważny krok w ich związku. Postanowili poszukać wspólnego domu.

"Edyta śmieje się, że jeszcze niedawno zarzekała się, że nigdy nie wpuści już pod swój dach faceta, ale życie ją zaskoczyło. Jest szczęśliwa jak nigdy i już cieszy się na przeprowadzkę" - mówi informator gazety.

Umowa najmu na obecny dom Edyty w Los Angeles właśnie dobiega końca, więc decyzja o przeprowadzce do nowego domy wyszła dość naturalnie. Wokalistka stwierdziła sama, że to dobry moment, by zmienić coś w swoim życiu, tym razem ze swoim partnerem.

"Edyta jest przekonana, że dojrzała do poważnego związku. Uważa, że William świetnie dogaduje się z Allanem i naprawdę zasługuje na jej miłość. Wierzy, że mogą stworzyć razem wspaniałą rodzinę" - dodaje źródło tabloidu. 

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje