Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Folwarska przez ciążę i cesarskie cięcie nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Popularna prezenterka Edyta Folwarska (31 l.) nie weźmie udziału w tanecznym show telewizji Polsat. Wiemy, kto pojawi się zamiast niej.

W polsatowskim "Tańcu z gwiazdami" wystąpili już Marcin Miller z zespołu Boys oraz Sławomir. Niedawno stacja ubiegała się o Edytę Folwarską, ale... prezenterka musiała odmówić.

Reklama

- Zrobiłam to z bólem serca, ponieważ treningi do wiosennej edycji programu zaczynają się na przełomie lutego i marca. Będę wtedy w ostatnich dniach ciąży lub tuż po porodzie - mówi "Naszym Melodiom" Edyta Folwarska.

Wprawdzie gwiazda mogłaby zacząć trenować później niż inni, ale taniec wymaga ogromnego wysiłku, a po cesarskim cięciu, które już ma zaplanowane, nie dochodzi się do siebie od razu. Organizm musi się zregenerować, a szwy pozrastać.

Jak udało dowiedzieć się "Na Żywo", Polsat znalazł już zastępstwo za Edytę. Propozycję występu w show otrzymał Czadoman. Podobno już rozpoczął naukę tańca, bo choć jest scenicznym zwierzęciem i świetnie słyszy muzykę, to nogi czasem na parkiecie mu się plączą.

- Paweł ostatnio wziął się za siebie. Chodzi na siłownię i choć do oficjalnych treningów jeszcze czas, on już próbuje tańczyć, żeby na wiosnę się nie skompromitować. Bardzo poważnie podszedł do tego zadania - zdradza nam jego znajomy.

***

Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje