Reklama
Reklama

Edyta Bartosiewicz skończyła 45 lat

Edyta Bartosiewicz, wielka nieobecna polskiej sceny muzycznej, 11 stycznia skończyła 45 lat. Fani czekają na jej nową płytę, której premiera jest wciąż przekładana.

"To, że ostatecznie Edyta nie wydała płyty zgodnie ze swoim planem w ubiegłym roku jest złą wiadomością dla wszystkich jej fanów i jej samej. Ja byłem pełen nadziei podczas koncertu na Warsaw Orange Festival, gdzie Edyta udowodniła, że jest w znakomitej formie. Czekają na nią ludzie, czeka na nią jej publiczność" - komentuje dla PAP Life Piotr Metz.

Dziennikarz muzyczny, który przeprowadził z Bartosiewicz pierwszy od 6 lat wywiad, miał okazję wysłuchać całej nowej płyty i to w wyjątkowej wersji, bo Edyta zaśpiewała mu ją na żywo.

Reklama

"Byłem pod ogromnym wrażeniem i żałuję, że inni nie mogą wysłuchać tych utworów. Edyta jest zjawiskiem wyjątkowym. To nie jest płyta z przebojami radiowymi, to jest płyta z muzyką. To jest skończone artystyczne dzieło" - mówi Metz i dodaje, że nie wie, czemu Bartosiewicz zwleka z wydaniem krążka.

"Czemu tak się dzieje należałoby spytać samą Edytę. Wydaje mi się, ale to tylko moje domysły, że perfekcjonizm Edyty przesuwa w czasie premierę płyty" - podsumowuje dziennikarz.

Posłuchaj utworu Edyty z nowej płyty:

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Bartosiewicz
Reklama
Reklama
Reklama