Reklama
Reklama

Dziecko Arciuch jest przerażone wojną! "Syn ma 12 lat, jest przestraszony..."

Tamara Arciuch (46 l.) nie ukrywa, że jej dzieci są przerażone aktualnymi wydarzeniami dotyczącymi ataku Rosji na Ukrainę. 12-letni syn aktorki jest już świadomy i bardzo emocjonalnie podchodzi do wojny!

Odkąd Władimir Putin zaatakował Ukrainę, świat żyje informacjami dotyczącymi konfliktu i wojny. Przez media przedostaje się wiele wiadomości, w tym również natłok nieprawdziwych doniesień i propagandy rosyjskiej. Wyssane z palca informacje publikowane są w rosyjskiej telewizji i prasie, a znana grupa hakerska stara się blokować fałszywe źródła wiadomości i pokazywać mieszkańcom Rosji, jak jest naprawdę.

Niestety młodsi widzowie i internauci często nie potrafią poprawnie weryfikować doniesień. Głos w tej sprawie zabrała aktorka Tamara Arciuch, która opowiedziała, jak w tej sytuacji próbuje pomóc swoim dzieciom. 

Reklama

Tamara Arciuch wspiera dzieci. Jej syn jest przerażony wojną!

Tamara Arciuch jest mamą trójki dzieci: Krzysztofa, Michała i Nadii. Aktorka przyznała, że rozmawia z pociechami o wojnie. Artystka robi to w bardzo uważny sposób i stara się nie siać paniki, w szczególności, że jej najstarszy syn jest już dorosły, a córka bardzo mała i nie do końca rozumie aktualną sytuację. Najbardziej podatny na fake newsy jest 12-letni Michał, który przeżywa konflikt!

Arciuch dodaje też, że w niwelowaniu strachu pomaga planowanie, jak można pomóc Ukraińcom.

Tamara Arciuch: wiek, rodzina, Instagram

Tamara Arciuch urodziła się w marcu w 1975 roku w Skierniewicach. W 1998 ukończyła krakowską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Na scenie zadebiutowała w 1997 roku na deskach Teatru Ludowego w Krakowie. W tym samym roku pojawiła się również na dużym ekranie w produkcji "Młode wilki 1/2". 

W 2021 roku uczestniczyła w czternastej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Z pierwszego małżeństwa ma 22-letniego syna Krzysztofa. W związku z Bartłomiejem Kasprzykowskim ma dwójkę dzieci: 12-letniego Michała i 6-letnią Nadię. 

Tamara Arciuch prężnie rozwija swoje konta w mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją już ponad 185 tysięcy osób. To właśnie za pośrednictwem sieci aktorka dzieli się z publiką informacjami na temat swoich dokonań zawodowych i przekazuje informację na temat życia prywatnego. 

Zobaczcie również:

Anna Lewandowska i Robert "pamiętają o Ukrainie" na pokazie mody w Paryżu!

Michał Wiśniewski ruszył z Xavierem na pomoc uchodźcom! Przyjmie do siebie rodzinę z dziećmi

Księżna Kate promienieje! Wszyscy domyślają się, co jest powodem!

Luzowanie obostrzeń epidemicznych. Rozporządzenie rządu weszło w życie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tamara Arciuch
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy