Reklama
Reklama

Dzieci Kate i Williama muszą ratować losy monarchii? Wysłano ich z ważną misją!

Dzieci Kate i Williama - George, Charlotte i Louis - polecą do Australii. Mają ku temu ważny cel. Zagraniczna prasa donosi o szczegółach ich misji. Wyjeżdżają z kraju na prośbę króla Karola III?

Dzieci Kate i Williama polecą do Australii

Kate i William od dawna planowali wyjazd do Australii, gdzie ostatni raz byli w 2014 roku, gdy George był jeszcze niemowlęciem. Mieli zamiar wyjechać w podróż do Antypodów już dwa lata temu, jednak szalejąca na świecie pandemia COVID-19 nie pozwoliła im doprowadzić sprawy do końca. Po śmierci królowej Elżbiety II chcą jednak nadrobić zaległości i pomóc Karolowi III utrzymać przy sobie mieszkańców Australii, którzy próbują zmienić ustrój w Wielkiej Brytanii i wymówić poddaństwo królowi.

Reklama

Jak się okazuje, dzieci Kate i Williama bardzo cieszą się na zagraniczną wycieczkę.

"Charlotte i George mają obsesję na punkcie przyrody dzięki przyjaźni z sir Davidem Attenborough. Powiedział im, że muszą zobaczyć australijskie kangury i krokodyle. Wycieczka do ogrodu zoologicznego w Australii z pewnością też będzie w planie. William skontaktował się z Robertem Irwinem, który obiecał wszystko im pokazać" - donosi źródło "New Idea".

Wyprawa nie jest jednak "urlopem" przewidzianym dla dzieci Kate i Williama, ani wycieczką krajoznawczą. George, Louis i Charlotte będą musieli spełnić zadania powierzone im przez samego Karola III.

"Głównym tematem każdej podróży dla każdego członka rodziny w ciągu najbliższych 12 miesięcy, będzie uhonorowanie królowej i wkroczenie w nową erę króla Karola III. Będzie wiele uścisków dłoni i uroczystych wspomnień na tej tętniącej życiem trasie" — mówi pałacowy informator.

​Podróż prawdopodobnie odbędzie się w kwietniu tak, aby Kate i William z dziećmi mogli zobaczyć tradycyjny Sydney Royal Easter Show. Co więcej, rodzina królewska nie chce wyrywać dzieci ze szkoły, z tego względu próbuje wykorzystać przerwę, którą w kwietniu będą mieli najmłodsi.

George, Charlotte i Louis z wiekiem coraz częściej uczeni są tego, jak dobrze sprawować względem monarchii. Tym razem pomogą rodzinom zjednać Australijczyków nowemu królowi. Jest to ważne, gdyż wśród mieszkańców Antypodów jest coraz więcej republikanów, którzy domagają się zniesienia monarchii. Na tej wyprawie będą się więc ważyły losy ustroju politycznego.

Zobacz też:

Kim jest "zapomniana" wnuczka królowej Elżbiety II?

William i Kate szykują się do przeprowadzki. Zmienią miejsce zamieszkania ze względu na dzieci?

Nowy dokument o księżnej Dianie: Przewidziała swoją śmierć?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy