Reklama
Reklama

Duże zmiany w "Pytaniu na śniadanie"! Tego nikt się nie spodziewał

W "Pytaniu na śniadanie" od września cały czas trwają roszady prowadzących śniadaniówkę. Wszystko wskazuje na to, że w nowym roku TVP zatrudni nową prezenterkę. Nie uwierzycie, o kim mowa!

We wrześniu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dołączyli do grona prowadzących "Pytanie na śniadanie". Zajęli oni miejsce Roberta El Gendy oraz Macademian Girl. Do śniadaniówki nie wróciła Marcelina Zawadzka, która otrzymała od stacji czas na poukładanie prywatnych spraw. 

TVP zastąpiło Zawadzką dziennikarką TVP Info - Małgorzatą Opczowską, która stworzyła duet z Tomaszem Wolnym. To właśnie ich para wywołała największe emocje w TVP, gdyż plotkowano o tym, że Tomasz Wolny jest wobec Opczowskiej niemiły i arogancki. 

Stacja postanowiła zainterweniować i początkowo Małgosię przydzielono Łukaszowi Nowackiemu, który do tej pory występował z Idą Nowakowską. Nieoczekiwanie przywrócono jednak do programu Roberta El Gende i to właśnie z nim Małgosia na stałe poprowadzi "Pytanie na śniadanie". 

Reklama

Pojawiły się więc głosy, że któryś z panów straci posadę w TVP, jednak wygląda na to, że władze stacji mają inny pomysł. Jak zdradza informator "Pudelka", śniadaniówka rozważa zatrudnienie nowej prowadzącej.

"’Góra’ rozważa możliwość ściągnięcia jeszcze jednej nowej prowadzącej od stycznia. Myśli się o Izabelli Krzan, ale nie wiadomo czy podołałaby czasowo, bo jej grafik wypełniony jest nagraniami do "Koła Fortuny". W zanadrzu jest ktoś jeszcze" - informuje "Pudelek". 

Jeśli plotki okazałyby się prawdą, to od 2021 roku w "Pytaniu na śniadanie" pracowało aż szczęść par. 

Myślicie, że Izabela Krzan nadaje się na nową prezenterkę?


***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy