Reklama

Reklama

Reklama

Dumna babcia Magda Gessler nie mogła się powstrzymać! Pokazała wnuka, który kilka dni temu przyszedł na świat

Magda Gessler (69 l.) to jedna z najbardziej znanych restauratorek w Polsce. Doczekała się niedawno kolejnego wnuka! Jej córka Lara urodziła parę dni temu i ogłosiła to na swoim instagramowym koncie. Niedawno gwiazda TVN postanowiła pochwalić się maluszkiem i udostępniła jego wizerunek.

Magda Gessler chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w sieci. Jej instagramowe konto przepełnione jest zdjęciami oraz nagraniami jej najbliższej rodziny. 69-latka nie byłaby więc sobą, gdyby nie dodała posta z synkiem swojej córki Lary.

Magda Gessler chwali się wnukiem na Instagramie

Magda Gessler od lat obecna jest w show-biznesie i dalej się "nie przejadła". Popularna restauratorka znana jest ze swojego charakterystycznego stylu oraz trafnych wypowiedzi, które często stosuje w programie "Kuchenne rewolucje". Niedawno spotkało ją prawdziwe szczęście. Po raz kolejny została babcią.

Reklama

Córka Magdy Gessler urodziła parę dni temu, o czym poinformowała na swoim instagramowym koncie. Magda postanowiła prędko ją odwiedzić i również opublikować fotografię z małym Bernardem.

Na fotografii widzimy Magdę, która w objęciach trzyma maluszka. Chłopiec śpi, a dumna babcia nie może oderwać od niego oczu. W opisie fotografii dodała uroczy komentarz.

"Jedno spojrzenie... miłość od pierwszego wejrzenia... wnuczek. Zakochana Babcia #wnuczek #milosc #babcia #szczescie #kocham #laragesslerbirthday kochana moja milion szczęśliwych myśli dla ciebie cała masa, radości, którą i tak masz maleńka moja dziewczynko... Pamiętam, jak ciebie tak tuliłam w naszym pierwszym domu w Konstancinie" - napisała Magda Gessler.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów Magdy. Większość była zachwycona małym Bernardem oraz wzruszającym opisem fotografii.

"Ogromne gratulacje. Witaj maluszku!"

"O boziu, jaki słodziak"

"Gratulacje. Słodkości!" - pisali fani.

Magda Gessler - kariera i życie prywatne

Magda Gessler urodziła się 10 lipca 1953 w Komorowie. W latach osiemdziesiątych prowadziła w Madrycie firmę cateringową. Pierwszą restaurację "W Ogrodzie" otworzyła w 1989 roku razem z braćmi Adamem i Piotrem Gesslerami. Następnie otworzyli restaurację "Trębacka" w Warszawie.

20 maja 1982 roku Gessler wzięła ślub cywilny z Volkhartem Müllerem i doczekała się z nim syna, Tadeusza. Po śmierci męża, wróciła do Polski i wyszła za Piotra Jacka Gesslera. Para wspólnie wychowywała córkę, Aleksandrę Larę. Obecnym partnerem Magdy Gessler jest Waldemar Kozerawski.

***

Zobacz także:

Magda Gessler szczerze o debiucie Rozenek w DDTVN. "Nie mówię tego, co ludzie chcą usłyszeć"

TVP wyśmiało Magdę Gessler. Zaprezentowano niesmaczny żart z "pasztetem" w roli głównej

Rewolucja Gessler okazała się bezskuteczna. Restauracja musiała zawiesić działalność

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy