Reklama
Reklama

Drzyzga nagle przekazała wieści o swojej mamie. Łzy napłynęły jej do oczu

Ewa Drzyzga ma powody do dumy i wzruszenia. Jej 80-letnia mama Irena otrzymała właśnie wyjątkowe odznaczenie. Prowadząca "Dzień dobry TVN" nie omieszkała od razu pochwalić się tym na swoim Instagramie. Zaczęły spływać gratulacje.

Ewa Drzyzga od lat obecna jest na antenie. Najpierw prowadziła autorski program "Rozmowy w toku", a teraz spełnia się w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN". Celebrytka jest bardzo blisko związana ze swoją mamą Ireną. Co pewien czas w swoich social mediach chwali się osiągnięciami 80-latki, a zdecydowanie jest czym się pochwalić. 

Wzruszona Drzyzga przekazuje nowiny o swojej mamie

Na Instagramie Ewy Drzyzgi pojawił się wpis, w którym prezenterka TVN chwali się mamą, która odebrała wyjątkową nagrodę za zasługi dla służby zdrowia.

Reklama

"Dumna i wzruszona stanęłam obok mojej Mamy odznaczonej dziś przez Ministra Zdrowia za zasługi dla służby zdrowia. Irenka, odkąd pamiętam zawsze pomagała i pomaga. Dla niej to jak oddychanie. To najlepsza cecha, która opisuje pielęgniarkę z powołania. Dziękuję za empatię i za to, że zawsze widzisz w drugim człowieka" - napisała poruszona Ewa Drzyzga. 

Do wpisu dziennikarka dołączyła zdjęcie u boku mamy, która dumnie prezentuje medal. Oczywiście nie zabrakło gratulacji od fanów, miłe komentarze posypały się setkami. 

My również serdecznie gratulujemy! 

Zobacz też:

Uczucie połączyło Drzyzgę i Sołtysika w przykrych okolicznościach. Mimo to na końcu chcieli wrócić do początku

Zirytowana Drzyzga nie mogła tego dłużej słuchać. Zdradził jej sekret przed całym krajem


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Drzyzga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy