Reklama
Reklama

Dramatyczny moment w kuchni Ewy Wachowicz! O włos od tragedii!

Gotowanie może być niebezpieczne! Ewa Wachowicz (50 l.) z okazji zbliżającej się premiery polsatowskiego programu "Ewa gotuje" (już od 6 marca) opowiedziała nam o chwilach grozy na planie!

Była Miss Polonia od lat na polsatowskiej antenie uczy Polaków gotować. Okazuje się, że nie zawsze jest to takie bezpieczne! W rozmowie z naszym reporterem zdradziła, że w programowej kuchni aż dwa razy wybuchł pożar!

- Dwukrotnie nam się zdarzył pożar na planie. Raz niestety przeze mnie, niefortunnie wyciągnęłam z piekarnika bardzo gorący garnek. Chciałam, żeby pięknie parował i zabulgotał. Podpaliłam gaz, położyłam garnek i bardzo szybko się w nim zagotowało. Chciałam pokazać do kamery, nie zgasiłam gazu i zapaliła się ścierka, którą trzymałam naczynie - opowiada nam prowadząca "Ewa gotuje".

To nie jedyna "ognista" sytuacja na planie! Ale tym razem to nie Ewa "podpaliła" kuchnię!

- Był minimalnie skręcony gaz, nie było widać płomienia. Pani Agnieszka, która pomaga i sprząta na planie, przejechała papierowym ręcznikiem z odrobiną oleju i niefortunnie się wszystko podpaliło - zdradza nam szczegóły w rozmowie.

Reklama

Ewę Wachowicz będziecie mogli podglądać w sobotnie poranki w nowych odcinkach programu "Ewa gotuje".

W niedzielę 21 lutego o godz. 19.30, zaraz po Wydarzeniach, zapraszamy na program "Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2021!", w którym zaprezentujemy całą ofertę stacji Polsat na wiosnę 2021! Transmisję będzie można również obejrzeć na antenie Polsat News, w serwisie IPLA oraz na polsat.pl, polsatnews.pl i w portalu Interia.pl.
pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy