Reklama
Reklama

Dorota Wellman zaskoczyła na ramówce. Takiej decyzji nikt po niej nie oczekiwał

Dorota Wellman była jedną z gwiazd, które w środowe popołudnie pojawiły się na jesiennej ramówce telewizji TVN. Gwiazda postawiła na zaskakującą kreację. Zamiast ekstrawaganckich ozdób i wielkich gestów, wybrała skromną czarną suknię. Wygląda w niej naprawdę świetnie.

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN-u. Nie mogło zabraknąć Wellman

Fani polskiej telewizji doczekali się już wszystkich trzech ramówek na nadchodzący sezon. Swoje nowości najpierw zaprezentował Polsat, potem TVP, a w środę 23 sierpnia przyszedł też czas na TVN. Dowiedzieliśmy się m.in. o dużych zmianach w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", ale wielu Polaków bardziej niż na zapowiedzi programowe patrzyło na wybrane kreacje gwiazd.

Na ściankach zaprezentowali się choćby Marcin Prokop, Olivier Janiak, Martyna Wojciechowska, Agata Młynarska, Maciej Stuhr, Katarzyna Wajda czy Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak, które dopiero co pożegnano z "Dzień Dobry TVN". Większość gwiazd postawiła na letnie stylizacje, w których nie brakowało lekkości, pastelowych barw i nieco casualowego podejścia. Na tle kolegów ze stacji zaskoczyła natomiast Dorota Wellman.

Reklama

Dorota Wellman w kreacji innej niż wszyscy. Czerń ją wyszczupliła

Nie jest wielką tajemnicą fakt, że Dorota Wellman od lat zmaga się z wyjątkowo ciężką chorobą. Problemy zdrowotne mają też wpływ na jej sylwetkę. Jak pokazała jednak jesienna ramówka TVN-u nie jest to kłopot, z którym Wellman nie jest w stanie sobie poradzić. Podczas wydarzenia gwiazda przywdziała prostą czarną suknię, w której wyglądała wyjątkowo zgrabnie. Jak wiadomo, czerń wyszczupla, ale swoje na pewno zrobiła też pewność siebie prezenterki "Dzień Dobry TVN".

Wybraną stylizację uzupełniły złota bransoleta na lewej ręce i proste czarne buty na płaskiej podeszwie. Nieco koloru i wiosennej aury dodały za to pomalowane na pomarańczowo paznokcie. A jak wam podobała się Wellman na ramówce?

Zobacz też:

Dorota Wellman wróciła do "Dzień Dobry TVN". Od razu takie ekscesy

Wellman długo i pilnie ukrywała syna, a teraz takie wieści!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Wellman | jesienna ramówka TVN
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy