Reklama

Reklama

Reklama

Dorota Wellman pokazała nagie ciało na ulicy! Kazała rozebrać się koleżance! "Nie mam nic pod szlafrokiem"

Kinga Zawodnik i Dorota Wellman są koleżankami z pracy. Obie tworzą bowiem programy dla TVN. Jakiś czas temu panie spotkały się na planie show "Pierwszy raz Kingi", w którym ta paradowała po ulicy w samym szlafroku. W pewnym momencie Dorota postanowiła zajrzeć pod ubranie koleżanki. Następnie sama się przed nią nieco obnażyła, by porównać swoje atuty. Która wygrała?

Kinga Zawodnik z TVN związana jest od kilku lat. W TVN Style prowadziła programy "Dieta czy cud?" oraz "Pierwszy raz Kingi". 

Kobieta szuka sposobów na zrzucenie wagi, bo z otyłością zmaga się od wielu lat. Ostatnio pojawiła się też w "Dzień Dobry TVN", by promować akcję, w którą się zaangażowała. 

Prezenterka TVN przeżyła koszmar z powodu otyłości

Zawodnik została bowiem twarzą Kampanii Społecznej Przeciwko Otyłości Wśród Dzieci. Na kanapach śniadaniówki opowiedziała o koszmarze, jaki z powodu nadliczbowych kilogramów przychodziło jej przeżywać. 

Reklama

"Od zawsze miałam więcej kilogramów niż inni w moim wieku i wszędzie się wyróżniałam pod względem wyglądu. Opinie, zachowania wobec mnie były naprawdę dramatyczne. Spotykałam się z różnymi obelgami, wyzwiskami, opluwaniem, popychaniem" - mówiła. 

Dorota Wellman obnaża się na ulicy

Kinga dodała, że wielkim problemem ludzi otyłych jest rozbieranie się w miejscach typu plaża czy basen. Z tej okazji przypomniano fragment jej programu "Pierwszy raz Kingi", w którym gościem była Dorota Wellman. Panie spotkały się na ulicy pod hotelem. 

Zawodnik wyszła ze SPA w samym szlafroku, co nieco rozochociło Dorotę. Dziennikarka postanowiła sprawdzić, czy Kinga radzi sobie z kompleksami i nie czuje wstydu przed rozbieraniem się w miejscu publicznym. 

"Nie mam nic pod szlafrokiem" - zaalarmowała Kinga, ale to nie powstrzymało Doroty przed tym, by zajrzeć pod ubranie i porównać piersi.

Dorota oczywiście nie pozostała dłużna i na środku ulicy sama nieco się obnażyła, by Kinga mogła zobaczyć jej ciało. 

Ostatecznie Zawodnik wykrzyczała, że w tym rankingu to ona wygrała. 

Warto przypomnieć, że Dorota Wellman nie ma problemów z pokazywanie swego ciała publicznie. Nago zaprezentowała się już jakiś czas temu w sesji do jednego z kalendarzy. Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

Zobacz też:

Oliwia Bieniuk randkuje i ma Tindera! "Brakuje mi czułości i bliskości"

Wiosenna Maffashion i Roxie Węgiel, kontra Bieniuk i Nowakowska w czerni promują biżuterię. Hot or not?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Zawodnik | Dorota Wellman

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy