Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dorota Gardias pochwaliła się, jak spędza czas z córką! Internautki są oburzone!

Dorota Gardias (38 l.) jest szczęśliwą mamą 5-letniej Hani. Nic dziwnego, że nieco rozpieszcza swoją pociechę, ale to co ostatnio zrobiła z córką, wyjątkowo nie spodobało się internautom.

Pogodynka zawsze podkreśla, że córka Hania, to jej największe szczęście w życiu. Prezenterka, która z wykształcenia jest przedszkolanką, uwielbia spędzać czas ze swoją pociechą i poświęca jej każdą wolną chwilę.

Reklama

Jednak ostatnio to, co pokazała na swoim profilu w mediach społecznościowych wywołało istną burzę w komentarzach. Okazało się, że celebrytka postanowiła zabrać Hanię... do manikiurzystki.

Dorota opublikowała zdjęcie z salonu, w którym jednocześnie i ona i Hania mają malowane przez profesjonalistki paznokcie.

Zważywszy na to, że Hanna ma tylko 5 lat, internautki uznały, że istnieją lepsze miejsca dla dzieci w jej wieku, niż salon kosmetyczny. Ostatnio przez dwa tygodnie Hania również walczyła jedną z chorób zakaźnych - ospą. Jak widać, według Gardias córka już spokojnie mogła wyjść z domu po chorobie.

"Przepraszam, ale myślę że to lekka przesada..." - napisała jedna z komentujących.

Padło także pytanie, co dziewczynka będzie robiła za kilka lat, jak podrośnie, skoro już teraz korzysta z usług salonu kosmetycznego.

Część komentujących jednak poparła Dorotę i internautki same przyznały, że podobnie spędzają czas ze swoimi pociechami. Sama zainteresowana jednak nie zabrała głosu w dyskusji.

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje