Reklama
Reklama

Dorota Chotecka zdecydowała ws. małżeństwa z Pazurą! Sensacyjne plotki okazały się prawdą!

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są ze sobą od ponad trzydziestu lat. Momentem przełomowym w ich związku był tragiczny wypadek aktora. To wtedy zginął Waldemar Goszcz, a Radosław cudem uszedł z życiem. Gdy aktor wrócił do zdrowia, zdecydowali się na ślub w 2013 roku. Teraz w ich związku zachodzą kolejne zmiany. Co się za tym kryje?

Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się już na studiach w szkole aktorskiej. Długo nie decydowali się na ślub. Wszystko zmienił wypadek aktora, w którym omal nie zginął. 

Dorota zrozumiała wówczas, co jest w życiu najważniejsze. W 2013 zdecydowali się złożyć przysięgę małżeńską.

"Poznałam fantastycznego, przystojnego człowieka w szkole filmowej i nie wyszła za niego przez tyle lat. A potem wychodziłam z pełną świadomością i z wielką miłością za człowieka poruszającego się o kulach" - wspominała po latach w jednym z wywiadów. 

Reklama

Wkrótce na świat przyszła ich jedyna córka Klara. Dziś uchodzą za idealne małżeństwo, dla którego niezwykle ważnym elementem jest wiara w Boga, co podkreślają na każdym kroku. 

Dorota Chotecka: Co może stać za tą zmianą?

Przed laty Dorota nie kryła, że to karierę stawia na pierwszym miejscu. 

"Nie pochodzimy z zamożnych rodzin. Wręcz przeciwnie: nic nam nie było dane, musieliśmy sami na to ciężko pracować. Ale ja miałem większe parcie na karierę. Radek miał dystans do tego zawodu" - mówiła.

Ostatnio krążyły plotki, że Dorota postanowiła zaprowadzić wielkie zmiany w ich życiu. Wpłynęła na to pandemia i brak ofert pracy. Trzeba było działać, by nie popaść w kłopoty finansowe. 

"Wybrałam ten zawód, bo chciałam, by coś się w moim życiu działo. Im mam więcej do zrobienia, tym lepiej. Ostatni czas pozwolił mi zastanowić się, co mogłabym jeszcze robić? Teraz stawiam na reżyserię i pisanie scenariuszy" - przytacza jej słowa "Rewia". 

Tygodnik donosi też, że zmiany postanowiła zaprowadzić także w jej 30-letnim związku z Pazurą, by w ich relacjach nie było nudy i nie zapanowała rutyna. 

Radosław Pazura stara się nadążyć za żoną

"Czasami mąż musi sprowadzać ją na ziemię. Ale Radosław Pazura sam czasem ulega jej presji i przyklaskuje szalonym czasami pomysłom. Przykłady? W ciągu jednego dnia jadą do Trójmiasta na obiad i wracają na noc do domu" - czytamy.

Do tego "Dorota wciąż szuka nowych wyzwań i podnosi sobie poprzeczkę". 

"Jest pewna, że zmiany w życiu, jakie już zaplanowała, powiodą się. Także dlatego, że ma u swego boku wyjątkowego mężczyznę. Aktor zaś pomaga jej, mobilizuje, a kiedy jest taka potrzeba, pociesza. Swoim działaniem i podejściem do życia chcą być przykładem dla Klary, która powoli wkracza w dorosłe życie i bacznie ich obserwuje" - zdradza informator "Rewii".

 Zobacz też:

Ewa Farna urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Porzucenie żony to nie wszystko. Tabloid odkrył coś jeszcze

Mandaryna powraca z nowym utworem, Wygląda fantastycznie!

POMAGAMY UKRAINIE!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Chotecka | Radosław Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy