Reklama
Reklama

Dorota Chotecka potwierdza niebywałe doniesienia! Sensacyjne plotki o żonie Pazury okazały się prawdą!

Dorota Chotecka-Pazura nie przestaje zaskakiwać. Jeden z tygodników doniósł właśnie, że małżonka Radosława Pazury fatalnie zniosla czas pandemii, dlatego postanowiła zacząć działać. W życiu 55-latki doszło do ogromnej rewolucji, czego sama zainteresowana już nie ukrywa. Gazeta głowi się jednak na tym, co o tym wszystkim sądzi jej mąż...

Dorota Chotecka od lat jest żoną Radosława Pazury, z którym tworzy zgrane małżeństwo. Jej kariera aktorska nabrała tempa po roli "pani Norkowej" w "Miodowych latach", gdzie grała despotyczną żonę Artura Barcisia. 

Potem przypomniała o sobie rolą w "Ranczu", która przez lata stanowiła jedno z jej głównych źródeł dochodu. 

Gwiazda nigdy nie ukrywała, że najważniejsza jest dla niej rola matki. O dziecko bardzo długo zresztą się starali...

"Przez kilka lat nie mogłam zajść w ciążę. Instynkt macierzyński mi się obudził, więc bardzo mocno to przeżywałam. Był płacz i poczucie winy. Ale nie korzystaliśmy z pomocy lekarzy, przyjęliśmy, że będzie, co ma być" - mówiła "Vivie" Chotecka.
Z kolei jej mąż stwierdził, że nie bez znaczenia były gorliwe modlitwy zaprzyjaźnionych z nimi sióstr zakonnych.

Para bardzo zbliżyła się do Boga po wypadku Radosława, w którym to zginął Waldemar Goszcz, a Pazura cudem uszedł z życiem...

Reklama

Chotecka-Pazura zmieniła sporo w życiu zawodowym

Jak donosi "Na Żywo", w życiu Choteckiej zaszły spore zmiany. Wszystko z powodu pandemii, która sprawiła, że ich sytuacja finansowa mocno się pogorszyła...

Wtedy to Dorota postanowiła wprowadzić spore zmiany w życiu. 

"Nie lubi bezczynności. Kiedy pandemia zmusiła ją do porzucenia dotychczasowych zajęć, znalazła inny sposób na życie" - czytamy w "Na Żywo".

Sama Chotecka potwierdziła, że zrezygnowała z aktorstwa na rzecz innych źródeł zarobku.

"Pandemia okazała się koszmarem. Wymyśliłam nowe rzeczy i je robię. Teraz stawiam na reżyserię i pisanie scenariuszy" - wyznaje.

Ponoć Chotecka ma wielkie oczekiwania co do nowego zawodu...

"Dorota nie ma wątpliwości, że zmiany wyjdą jej na dobre. Jej bliscy również" - zapewnia tygodnik.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Chotecka | Radosław Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy