Reklama
Reklama

Dorosła córka Małysza uciekła z Polski, a teraz takie wieści o Karolinie. Niespodziewany apel do rodaków

Karolina Małysz żyje na świeczniku niemal od dziecka. W końcu jej ojciec był wówczas niekwestionowanym bohaterem narodowym, a jego sukcesów w skokach trudno było się doliczyć. Córka i żona pozostawały w cieniu ojca. Potem jednak Izabela zapragnęła sławy, biorąc udział w "Tańcu z gwiazdami". Karolina z kolei coraz śmielej poczyna sobie w social mediach. Ostatnie wieści o 25-latce mocno zaskakują...

Karolina Małysz z mediami miała kontakt od wielu lat. Rodzice jednak chronili ją przed popularnością i występami przed kamerami. 

Dopiero po skończonej karierze sportowej Adama do głosu doszła żona Iza, która niespodziewanie pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami". Na widowni kibicowała jej gorąco córka Karolina. 

U dziewczyny też zaszły swego czasu spore zmiany. W wielkiej tajemnicy wzięła ślub z ukochanym, czym ekscytowały się - niestety po czasie - wszystkie media. 

Reklama

Karolina Małysz spakowała walizki i wyjechała z Polski

Córka Małysza chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie. Ma pokaźne grono sympatyków, którzy z wypiekami na twarzy śledzą jej poczynania. 

Karolina kocha podróże. Każdy wolny czas poświęca na ucieczkę z zimnej w większości roku Polski do egzotycznych krajów. 

Aktualnie 25-latka byczy się na Malediwach, skąd nadała ważny apel do Polaków. Karolina podzieliła się radą związaną z pobytem na tych pięknych wyspach.

Karolina Małysz z radami dla Polaków

"WAŻNE ‼️Przeczytaj, jeżeli organizujesz podróż na Malediwy, na własną rękę!" - zaczęła swój wpis Karolina. 

"Aby polecieć na Malediwy musisz posiadać paszport ważny przez minimum miesiąc. Po przylocie na Malediwy otrzymujesz bezpłatną wizę on arrival, dzięki której możesz przebywać w kraju przez 30 dni" - przekazała wieści córka Adama. 

Potem dodała kolejne cenne rady:

"UWAGA! Przed przylotem oraz przed wylotem należy wypełnić deklarację na stronie. (...)  Wygenerowany kod QR należy okazać strażnikowi granicznemu przy odprawie. Może być okazany w formie screena na telefonie. Deklarację można wypełnić również zaraz po przylocie na lotnisko w Male, czekając w kolejce do kontroli granicznej [polecamy jednak zrobić to jeszcze przed wylotem" - podała do wiadomości Karolina Małysz.

Czytaj też:

Thurnbichler nie wytrzymał. Trener polskich skoczków uderza i ogłasza decyzję. "Nie będę tracił czasu"

Stefan Hula kończy karierę! Poruszające wieści o medaliście olimpijskim. To oficjalne!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Małysz | Adam Małysz | Izabela Małysz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy