Wiesław Nowobilski zasłynął w programie "Nasz Nowy Dom"
Wiesław Nowobilski jest dziś legendą uwielbianego przez telewidzów programu "Nasz Nowy Dom". Słynny kierownik budowy cieszy się dużą sympatią nie tylko ze względu na swój profesjonalizm. Widzowie bardzo cenią jego poczucie humoru oraz serdeczność.
Prywatnie mężczyzna od niemal trzydziestu pięciu lat jest mężem Barbary. Zakochani rocznicę ślubu będą świętować już w październiku. Razem tworzą zgodny i szczęśliwy związek. W trakcie małżeństwa doczekali się trójki dzieci i siedmiorga wnucząt. Ich relacja rozpoczęła się w miejscowości Brzegi, gdzie Barbara przyjechała na wakacje. Po latach zgodnie przyznają, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.
Żona Wiesława Nowobilskiego mówi wprost. Nikt nie podejrzewał
Nie zawsze jednak było łatwo. W małżeństwie Nowobilskich zdarzały się trudne momenty. Żona specjalisty nie kryje, że dużo obowiązków musiała wziąć na siebie, co wynika z nieobecności męża w domu. Mężczyzna razem z programem często wyjeżdżał w różne części polski.
Prawda ws. małżeństwa Wiesława Nowobilskiego wyszła na jaw. Żona mówi wprost:
"Więcej go widuję na ekranie niż w domu. Taką ma pracę. Dużo wyjeżdża, no, co powiedzieć. Nie ma go w domu, chociaż teraz jest w domu, bo remontujemy. Więc mam go na wyłączność, mojego kierownika budowy" - mówiła w "halo tu polsat".
Rozłąka nie osłabiła jednak uczucia między małżonkami.
"My cały czas się czujemy jak młode małżeństwo" - wyznała Barbara. Kobieta ze śmiechem zdradziła również, że przy remoncie własnego domu Nowobilski nie trzyma takiego tempa jak w programie "Nasz Nowy Dom".
"Oj, nie, nie! On [remont - przyp. red.] się rozkłada w czasie bardzo" - przyznała z uśmiechem.
ZOBACZ TAKŻE:
Wieści ws. programu "Nasz Nowy Dom" potwierdziły się. To już oficjalne
Romanowska o najtrudniejszych momentach w "Nasz nowy dom". "To boli najbardziej"
"Nasz nowy dom" trwa w najlepsze, a tu takie wieści. To było do przewidzenia








