Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dominika Tajner-Wiśniewska przyłapana przez paparazzich! Prawda wyszła na jaw?

Dominika Tajner Wiśniewska (40 l.) od miesięcy jest podejrzewana o romans z tanecznym partnerem Wojtkiem Jeszką. Podczas finałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" fotografom udało się wykonać jednoznaczne zdjęcia z ukrycia. Wyraźnie widać, że mają się ku sobie...

Dominika Tajner Wiśniewska odpadła jako pierwsza z "Tańca z Gwiazdami". Jednak tajemnicza relacja z Wojtkiem Jeszką zagwarantowała jej zainteresowanie portali plotkarskich.

Reklama

Podobno podczas prób do odcinków na żywo para bardzo zbliżyła się do siebie. Spędzali każdą wolną chwilę razem, a tancerz regularnie odwoził ją do domu po spotkaniach. Zbiegło się to ze złożeniem pozwu rozwodowego przez Michała. 

Następnie Dominika zniknęła na chwilę z mediów, ponieważ walczyła o zdrowie syna. Dopiero trzy dni przed finałem ogłosiła na Instagramie, że "po każdej burzy wychodzi słońce". Wyraźnie było widać jej uśmiech na planie programu.

W piątkowy wieczór fotografowie nie spuszczalni wzroku z byłej żony Wiśniewskiego. Udało im się przyłapać gwiazdę na kolanach Wojtka. 

Przyglądając się zdjęciom uważnie można dostrzec, że nawet trzyma rękę na jej biodrze. 

"Para nie kryła się przed innymi uczestnikami show ze swoim uczuciem. Widać, że Lenka Klimentowa chyba o wszystkim wiedziała, ponieważ ich czułości na publiczności nie zrobiły na niej wrażenia, jak z nimi się witała" - relacjonuje nasz informator.

Pasują do siebie? 

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje