Reklama

Reklama

Reklama

Dominika Gwit chwali się wakacjami! Pojechała pod Suwałki!

Dominika Gwit (28 l.) ma teraz chwile wolnego po "Tańcu z gwiazdami". Wysokich honorariów nie zamierza jednak przeznaczać na egzotyczne wakacje. Te woli spędzić w Polsce...

W lecie celebrytkę czeka zaledwie 10 dni wypoczynku, pozostałą część wakacji spędzi bowiem w pracy. 

Gwiazda przygotowuje dwie jesienne premiery teatralne. Nie żałuje jednak braku dłuższego urlopu, zapewnia bowiem, że kocha swoją pracę, a na scenie czuje się jak ryba w wodzie!

Dominika Gwit twierdzi, że rzadko może sobie pozwolić na spontaniczne wyjazdy. Zdarza jej się jednak znaleźć czas na oderwanie się od obowiązków zawodowych i spędzenie kilku dni na odpoczynku. W maju udało się jej spędzić tydzień u mamy nad polskim morzem, na początku czerwca wyjeżdża natomiast do miejscowości Huta na Podlasiu. 

Reklama

"To taki czas spontanu, pomiędzy programem a próbami mam troszeczkę czasu. 10 dni pod Suwałkami, nad pięknymi jeziorami, a później praca, intensywna praca" – mówi Dominika Gwit agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Nie narzeka jednak na brak dłuższego urlopu, uwielbia bowiem to, co robi w życiu zawodowym. Uważa też, że przeżywa obecnie dobry okres pod względem zawodowym.

"Kocham teatr, zresztą każdy aktor na scenie czuje się jak ryba w wodzie i po to żyje, żeby o tej 19:00 kilka razy w tygodniu kurtyna poszła w górę" – mówi Dominika.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy